Renáta Netušil o své Nadaci EGO: Touha budovat silné osobnosti - inspirativní příběh o posilování sebevědomí a rozvoji talentů dětí v dětských domovech

Renáta Netušil o své Nadaci EGO: Touha budovat silné osobnosti - inspirativní příběh o posilování sebevědomí a rozvoji talentů dětí v dětských domovech

V dětských domovech, kde mladé osobnosti hledají svou cestu, se skrývají neuvěřitelné talenty a sny. Ale cesta k jejich objevení a naplnění je často plná překážek. Renáta Netušil, zakladatelka Nadace EGO, věří, že každé dítě si zaslouží podporu na cestě k dosažení vlastních snů.

 

Nadace EGO se zaměřuje na posílení zdravého sebevědomí a rozvoj talentů dětí v dětských domovech, aby mohly naplno využít svůj potenciál.

Jedním z nezapomenutelných okamžiků, které v nedávné době Nadace EGO poskytla, byl den strávený na golfovém hřišti v Čeladné. Děti z dětského domova v Čeladné nejenže měly možnost prozkoumat tento noblesní sport, ale také přinesly svůj vlastní příspěvek - krásné obrázky golfového resortu. Ty zdobily místa Grand Openingu a staly se součástí dražby, která přinesla úctyhodnou částku 80 000 Kč. Díky příspěvku budou moci tanečně a pohybově nadané děti z DD Čeladná jet na taneční tábor a zúčastnit se tanečních kurzů, které pro ně budou plně hrazeny.

Renáta Netušil však zdůrazňuje, že peníze nejsou nejdůležitější. Skutečnou hodnotou jsou zkušenosti a zážitky, které tyto příležitosti dětem poskytují. Například děti z Unhoště měly šanci zažít závodní atmosféru s týmem formule 3. Tyto zážitky otevírají dětem dveře k novým světům a inspirují je k dosažení vlastního úspěchu.  

Nadace EGO se věnuje specifickým aktivitám, které podporují sebevědomí a rozvoj talentů dětí. Renáta Netušil, zakladatelka nadace, považuje sebevědomí za klíč k harmonickému životu. Skrze setkání s úspěšnými osobnostmi, které se vypracovali z obtížných začátků, nadace poskytuje dětem inspiraci a motivaci. Renáta vysvětluje: „Když se naučíme správně pracovat s vlastním egem, jsme na dobré cestě k vyrovnanému životu. Díky tomu může být náš život harmoničtější, klidnější a zralejší. Seznamujeme děti s úspěšnými lidmi, kteří měli skromné počátky, aby viděly, že cesta k úspěchu není snadná, ale stále stojí za úsilí bojovat za své sny.“

Prostřednictvím různých aktivit a podpory sebevědomí a talentů dětí v dětských domovech Nadace EGO pomáhá tvořit silné a sebevědomé jedince, kteří jsou připraveni vykročit do světa s jistotou a odvahou, aby dosáhli svých snů.

Podpořte tuto věc i vy. Navštivte www.nadaceego.cz, využijte QR kód pro darování na transparentní účet a pomozte tím dalším dětem na cestě k jejich snům. Nadace EGO poskytuje dětem nejen finanční prostředky, ale především cenné zkušenosti a možnosti pro jejich osobní růst.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram