Reserved představuje tři jarní fashion lookbooky

Reserved představuje tři jarní fashion lookbooky

Kolekce módní značky Reserved pro jaro a léto bude nejspíš slavit veliký úspěch

Kolekce módní značky Reserved pro jaro a léto bude nejspíš slavit veliký úspěch, protože se jí podařilo spojit pohodlný sport styl s nedbalou elegancí a noblesou – a to máme jako zákaznice rády! Pojďte si s námi projít, co nám nová kolekce Reserved pro jaro 2013 nabízí!

Každý model z jarní kolekce Reserved se snaží být pro ženu pohodlný tak, aby se v něm cítila nenásilně a bylo jí nošení příjemné. Celkem kolekce představuje tři styly a já si myslím, že všechny opravdu stojí za to!
 

 

Black&White ladies podle Reserved!

Černobílá část jarní kolekce Reserved je skutečnou pastvou pro oči. Modely jsou jednoduché, moderní, doplněné geometrickými a grafickými vzory. Návrháři zde tvořili s hladkými tkaninami, které se k jaru a létu výborně hodí! Kolekce představuje také doplňky, jako třeba černý elegantní klobouk nebo černobílý šátek v podobě čelenky, který vypadá skvěle!

Luxe Sport od Reserved pro vaše pohodlí a krásu!

Kolekce Luxe Sport od Reserved je zaměřená na ženské pohodlí, které je ovšem dokonale kompenzované s nedbalou elegancí, jež z finálního modelu dělá prvotřídní kousek. Kombinace těchto dvou provedení je nejen praktická, ale také vkusná a šik! Tento trend byl již několikrát viděn v jarních a letních kolekcích a je jedině dobře, že se opět vrátil na módní mola! V kolekci můžeme najít třeba volné tričko doplněné o maxi sukni nebo pohodlné šaty v kombinaci s černými úzkými kalhotami. Reserved se vyhýbá stereotypům a ukazuje nám, že si umí tvořit vlastní trendy! 

Bouidor Grunde kolekce Reserved – tleskám!

Teď to nejlepší na konec! Kolekce Reserved, jež nese název Bouidor Grunde je extra cool, mladistvá a veselá. Nechybí v ní army nebo denim styl, který se již několikátým rokem stává nadmíru oblíbeným po celém světě. Ponožky v páskových botách, pánský klobouk nebo boty á la „kanady“? I to lze v kolekci najít a společně s mini šortkami nebo sukní pod kolena vypadá výsledný model úžasně! Netřeba dlouze popisovat, podívejte se sami, jak to umí značka Reserved roztočit!

 

Zdroj obrázků: lookbook Reserved

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram