Resort Oscar de la Renta 2016 přináší barvy a business modely

Resort Oscar de la Renta 2016 přináší barvy a business modely

Peter Copping uvedl další kolekci pod značkou Oscar de la Renta - zahrnul do ní hodně barev, seriózního vzhledu i honosných večerních rób. Tak jak se to u Oscara de la Renty sluší.

Chvíli před představením kolekce Resort 2016 se o svých návrzích Copping vyjadřoval jasně: „Chci pomocí této kolekce oslavovat barvy, zdobení a krásu života." Tvrdil, že kolekci vytvořil díky rozmluvám s přáteli samotného de la Renty a také studií jeho dřívějších modelů. Ať už se k této kolekci propracoval jakkoli, zafungovalo to. Navíc musíme uznat, že všechna svá slova vyplnil. Kolekce je opravdovou oslavou barev a evokuje radost a chuť do života.  

Kolekci začal s dědictvím Oscara, když představil kombinace hedvábných halenek společně s áčkovými sukněmi. Především zpočátku byla kolekce zčásti i v business duchu. Viděli jsme několik kostýmků a pouzdrových střihů. Nenechal je ale jen tak strohé, doplnil je o zlaté brože a dívčí volánky.

U Coppingovo kolekce nás zaujalo mnoho detailů. Jendím z těch hlavních a nepřehlédnutelných byly boty. Většina návrhářů použije ke kolekci dvoje či troje boty, velice podobné, kolikrát lišící se pouze v barvě. V Resort 2016 jsem ale viděli mnohem více než tři páry bot a dostaly nás - lodičky se zlatým řetízkem přes nárt, páskové boty na vysokém podpatku a také placaté sandálky k jedné z nějvětších rób celé kolekce. Úžasné byly i kontrastní krajky v černé barvě, drobounké kytičky, jimiž byl pošitý celý výstřih nebo lakované pásky. 

A jak už to tak u de la Renta bývá, největší show se rozjíždí, když na scénu přijdou večerní šaty. Jinak tomu nebylo ani tentokrát. Honosné volánové sukně napojené na korzetový vršek ohromily. Ani tady návrhář nešetřil s plastickými ozdobami a luxusními materiály. Peter Copping dokonale pokračuje ve skvělé filosofii značky. Oscar de la Renta může být hrdý! 

Zdroj: style.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram