Restart pro unavenou podzimní pleť

Restart pro unavenou podzimní pleť

Také se poslední dobou cítíte unavené a zrcadlo vám vrací odraz ženy, která vypadá mnohem starší, než ukazuje její rodný list? Pak je nejvyšší čas dopřát vám i vaší pleti podzimní restart. Chcete přeci zářit na vánočních večírcích i u stromečku.

Asi každá žena sní o tom, že bude mít hedvábně hebkou pleť bez vrásek a zářivou tak, že oslní nejednoho muže. Jenže věk nezastavíte a tak čím dál častěji stojíte před zrcadlem a sledujete, jak se na vaší dosud bezchybné tváři objevuje jedna vráska za druhou, a to nemluvíme o popelavé a unavené pleti. Možná je nejvyšší čas dopřát své pleti pořádnou péči. Máme pro vás převratné řešení. 

 

Anti-Age sérum s živým kolagenem a dračí krví

Určitě už víte, že kolagen dodává naší pokožce pevnost a odolnost, jenže mezi dvacátým a třicátým rokem jej naše kůže postupně začíná ztrácet. Podle odborníků jde o úbytek až 1 % ročně. Naše pleť tak ztrácí na elasticitě a vláčnosti a začínají se tvořit vrásky. A právě kolagen své pleti dodáte novinkou – Anti-Age sérem s živým kolagenem a dračí krví. Toto přírodní, biologicky aktivní a hypoalergenní sérum si jednoduše zamilujete, protože je vhodné pro každý typ pleti, včetně aknózní, problematické, citlivé, mladé i zralé, která má sklon k tvorbě tmavých skvrn. Pleť krásně rozzáří, vyživí a regeneruje. Obsahuje totiž hydrát nativního živého kolagenu, který je velmi vzácný a také přímo kouzelnou složku, kterou je tzv. Dračí krev, která se získává ze vzácného dračího stromu. 

„Živý kolagen v podobě hydrátu přináší překvapivé výsledky nejen v oblasti krásy, ale i regenerace," říká na základě osobní zkušenosti významný plastický chirurg a celoživotní sportovec doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc.

 

S čím vším si sérum poradí?

Při pravidelném používání najednou zjistíte, že vaše pleť omládla, unavený vzhled je tatam a ze zrcadla se na vás usmívá zářící žena s mladistvou pletí. Sérum si hravě poradí s vráskami a zároveň zabraňuje tvorbě nových. Pleť zpevní a zregeneruje. Pokud je vaše pokožka vysušená, dodá jí tolik potřebnou hydrataci, zklidní ji a revitalizuje. To potvrzuje i Eva Sojková (*1954), zakladatelka poradenského kolagenového centra Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ, která se v rámci zkušebních programů více než 30 let zabývá účinky různých druhů kolagenů.  

„Jedinečná kombinace přírodních, biologicky aktivních látek působí proti vráskám a dodává pokožce zdravý a mladistvý vzhled. Dochází k velmi výraznému zmenšení délky i hloubky vrásek, k šetrnému odstranění odumřelých kožních buněk a velmi snadnému pronikání aktivních látek do pokožky. Ta tak získává mladistvou pevnost, jas, svěžest a hedvábnou jemnost…,“ říká Eva. 

Výživa, sjednocení a pružnost

To jsou další benefity, které sérum přináší. Zabraňuje totiž ztrátě zmíněného kolagenu a navíc tělo stimuluje k produkci vlastního. Díky tomu je pak pleť mnohem pevnější, pružnější a jemnější. Poradí si také se sjednocením barevného tónu pleti a zároveň ji krásně rozjasní. Vytváří na pokožce ochranný film, který zabraňuje nežádoucí dehydrataci. A potěší vás určitě i to, že si částečně poradí také s jizvičkami po akné nebo tmavými skvrnami, které se s postupujícím věkem objevují. 

Použití je snadné

Jednoduše zařaďte sérum do vaší každodenní péče o pokožku, naneste minimální množství séra na vyčištěnou a vlhkou pleť ještě předtím, než aplikujete make-up. A potom už se můžete nalíčit přesně tak, jak jste zvyklá. Pokud vaše pleť potřebuje opravdu pořádný restart, pak sáhněte zároveň se sérem také po doplňku stravy s kolagenem. Nám v redakci se osvědčil INVITA SKIN BEAUTY pro krásnou pleť, pružné tělo, ohebné klouby a zdravé vlasy a nehty.

 Originální kosmetiku a doplňky stravy s živým kolagenem zakoupíte v e-shopu dovozce na NEZESTARNI.CZ

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram