Rozmanitá plavková kolekce střihů, vzorů i barev v podání Lindexu

Rozmanitá plavková kolekce střihů, vzorů i barev v podání Lindexu

Kvalitní spodní prádlo a kvalitní plavky - synonyma pro módní řetězec Lindex. Nabízí plavky v různých střizích pro všechny typy postav a ve spoustě barev - stačí si jen vybrat. Sezóna plavek může začít!

Co je pro mnohé z nás žen nejdůležitější, je vrchní díl plavek, u kterého potřebujeme, aby perfektně sedl. Lindex má v nabídce opravdu velké množství nejrůznějších střihů. Najdeme jak klasický trojúhelníčkový vršek, tak balconette podprsenku a spousty dalších druhů.

 

Stejně tak si můžeme vybrat u střihu dolního dílu. Kromě klasického bikinového spodku se zavazováním nabízí jednoduchý střih kalhotek, které se nebudou na bocích zařezávat stejně jako třeba tkaničky. Nebo kalhotky s vyšším pasem, chcete-li schovat bříško nebo se vám tento trend prostě líbí.

Pokud ráda kombinujete různé vzory a barvy dohromady, v Lindexu se vyřádíte. Protože horní i dolní díl si kupujeme zvlášť. Lindex jasně stojí za heslem, že se letos nosí vše! Od trojúhelníčkových bikin, přes třásně na podprsenkách, po plavky jednodílné. Objevují se obligádní námořnické proužky i květinové vzory. 

V nabité kolekci přesto převládá lehká meruňková barva v několikero podání a světlá tyrkysová, taktéž na několika různých modelech a zároveň ve vzorech. 

 

 

Součástí sortimentu je i tzv. Black collection. V té naleznete všechny výše popsané střihy horních i dolních dílů. Za uvážení také stojí kombinace např. černého spodku s tyrkysovým vrškem nebo černá podprsenka se vzorovanými kalhotkami - co říkáte?

Tato kolekce je opravdu minimalistická, ale precizně ušitá. Hraje na detail, který nacházíme v drobných kovových sponách.

 

Kolekce je jednoduše přeplněná úžasnými vzory, barvami a především střihy pro každou postavu! 
A co se do článku nevešlo, na to se podívejte v naší galerii! 

Zdroj: lindex.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram