Roztoč kolo štěstí a získej překvapení!

Roztoč kolo štěstí a získej překvapení!

Dnes bychom vás chtěli informovat, že už jen do neděle máte čas zkusit štěstí a roztočit naše sváteční kolo množství slev a výjimečných dárků. Také bych tě chtěla ujistit, že výhry se pomalu utrácejí a pokud si chceš zajistit opravdu skvělý dárek nebo slevu, doporučuji ti vytvořit objednávku ještě dnes.

Na konci letošního roku si zasloužíš dopřát si něco hezkého, proto roztoč kolo štěstí a uvidíš, jaká magická cena na tebe čeká. Kromě řady cen najdeš v našem internetovém obchodě i úžasné produkty, které ti v novém roce zajistí krásnou a upravenou pleť, delší řasy, více energie, hebké ruce a určitě i lepší image sebe sama.

Klikni sem a roztoč kolo, které přináší až 9 skvělých výher. 

Pozor! Počet cen je omezený, proto pospěš, aby sis včas zajistila tu svoji.

Klepnutím na odkaz zde, roztočíš kolo štěstí a zjistíš, co tě čeká. 

Když vyhraješ svoji cenu, dostaneš speciální kód, který pak zadáš při vytvoření objednávky. Pokud potřebuješ pomoct s objednávkou, můžeš zavolat i na telefonní číslo: 0296 182 861.

Součástí cen je i bezplatný produkt v hodnotě 14,90 eur nebo sleva 17% na celý nákup. Doporučujeme ti si pospíšit, protože počet výher je omezený, takže ti, kteří spěchají, budou mít více šancí vyhrát různé ceny.

Klikni sem a rychle zkus štěstí.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram