Ruční napařovač prádlo dezinfikuje, zbaví ho pachů a perfektně upraví za pár vteřin

Ruční napařovač prádlo dezinfikuje, zbaví ho pachů a perfektně upraví za pár vteřin

Už žádné nežádoucí záhyby na oblečení! Je tu snadné řešení, jak si za 15 vteřin upravit pomačkanou halenku, košili nebo třeba vlněný kabát!

A nejsou to jen sklady a nerovnosti, se kterými si ruční napařovač Tefal Access Steam Pocket hravě poradí. Zvládne toho mnohem více, například oblečení zbaví pachů od kouře či jídla, navíc ho účinně napaří díky 1300 W s parním výkonem 19g/min., a do třetice oblečení vydezinfikuje, a to bez potřeby žehlícího prkna.

Napařovač oděvů se bezstarostně postará o všechny typy tkanin, ať už máte v šatníku kousky z nejjemnějšího hedvábí nebo třeba kolem sebe v domácnosti povrchy z juty.

Napařovač je ke své činnosti připraven rovněž za pouhých 15 vteřin, to je doba, za jakou se stačí po zapnutí nahřát. To znamená, že své oblečení máte vyžehlené, dezinfikované a zbavené pachů vcukuletu.

Jistě vás potěší elegantní a kompaktní design, který má skládací hlavu a je tedy vhodný i na cestování, protože nezabere moc místa, body navíc má značka Tefal i za ultra lehkou konstrukci. A co víc? Napařovač Tefal Access Steam Pocket má funkci automatického vypnutí, takže se nemusíte bát, zda jste ho vypnuli, nebo ne.

Vaše oblečení proměníte v upravené a voňavé díky ručnímu napařovači během chvilky, což vám ušetří spoustu času i stresu, který často při zjištění nevyžehlené halenky či košile máte. Zkuste si dopřát tento luxus, uvidíte, že si ho rychle oblíbíte a budete jeho funkce využívat prakticky denně.  

tefal.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram