S láskou ke svému tělu

S láskou ke svému tělu

Den svatého Valentýna, svátek, který oslavuje ty nejčistší city, které chováme k našim milovaným. Ruku na srdce. chováte se stejně hezky k sobě a především ke svému tělu? Obzvlášť v této době, kdy na nás ze všech stran útočí nejen viry, ale i neúprosné statistiky, bychom neměli zapomínat sami na sebe.

V rámci možností, třeba i doma, se pravidelně věnujte aktivnímu cvičení. Posílí nejen na těle, ale i na duchu, a to potřebuje každý z nás. Pohyb podpořte vyváženou stravou připravenou z kvalitních ingrediencí. A co když zatoužíte po nějakém zdravém mlsání? Pak je tu Fit.

Značka Fit, kterou na trh přináší česká společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina, je totiž již po 3 desítky let synonymem zdravého mlsání. Její portfolio je založeno jen na těch nejkvalitnějších surovinách a důkladně také sleduje nejmodernější výživové trendy. Svým zákazníkům tak dokáže nabídnout chutné tyčinky, které nejsou jen dalšími prázdnými kaloriemi, ale promění se v rovnocennou součást našeho jídelníčku. Pochutnejte si na nich ve formě dopolední či odpolední svačiny nebo vždy, když dostanete chuť na něco dobrého. Výběr je opravdu široký.

Osvědčenou klasikou jsou tyčinky Fit müsli, ty byly také prvním výrobním artiklem pod touto značkou a v žebříčcích oblíbenosti se drží již plných 30 let. První příchutě postupem času doplnily nové a novější až na finálovou patnáctku. Najdeme v ní oblíbené tuzemské ovoce i trochu větší exotiku, oříšky, kakao a mnoho dalšího. Kdo by odolal? 

To, že děti klasické müsli tyčinky většinou moc nemusí, je známá věc. Není nic jednoduššího než jim koupit ovocnou tyčinku – Fit Fruit. Má vysoký podíl ovocné složky, dvě jemné oplatky, a navíc je vyrobena speciální technologií. Díky ní jsou všechny ingredience jemně rozemlety, a tak malým mlsounům nevadí. A navíc jim velmi chutnají. Prostě ideální řešení!

I ta nejnáročnější kritéria splní 2 služebně nejmladší přírůstky pod značkou Fit. První z nich je Fit Smoothie – tyčinka, která je, věrna svému názvu, osvěžujícím koktejlem vybraných druhů ovoce a zeleniny. Nabízí neotřelé chuťové kombinace, je vyrobena pouze z přírodních surovin, je přirozeně bezlepková a má vysoký obsah vlákniny. Navíc v ní nenajdeme palmový tuk. 

O pořádnou porci kvalitních bílkovin se postará tyčinka Fit Protein. Bude se vám hodit při náročném dni v práci, před nebo po sportovním výkonu nebo třeba na celodenním výletě. Díky svému složení snadno a spolehlivě zasytí a poslouží i k rychlé regeneraci sil. Prostě ideální průvodce pro každý den. 

  Dostali jste na tyčinky chuť ? Na naší FB stránce si můžete zasoutěžit. 
Hodně štěstí a na zdraví.   

Další informace o značce Fit i ostatních produktech najdete na webových stránkách www.tycinkafit.cz

   

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram