Salon Petra Měchurová poradí každé nevěstě: Petra nabízí novou službu Svatební ateliéry

Salon Petra Měchurová poradí každé nevěstě: Petra nabízí novou službu Svatební ateliéry

Svatba je jedna z nejdůležitějších událostí v životě člověka

Svatba je jedna z nejdůležitějších událostí v životě člověka. O svatebním dni chce být každá nevěsta tou nejkrásnější. Je dobré se na to předem připravit a nenechávat nic na poslední chvíli. Petra Měchurová, kterou známe především jako vlasovou stylistku, nyní nabízí speciální službu pro každou nevěstu. Její svatební ateliér se postará o váš účes, líčení, celkový styling a v případě zájmu také o svatební šaty.

Svatba je velkou životní událostí, na kterou celý život vzpomínáme. Svědkyně, družičky a především nevěsty chtějí v tento den vypadat perfektně a mít dokonalé šaty, skvělý účes a perfektní líčení. Salon Petra Měchurová rozšiřuje své služby o svatební ateliéry, které zákaznicím nabízí služby a poradenství v oblasti svatebních účesů, líčení a celkového stylingu v ten „nejdůležitější“ den jejich života.

Svatební ateliéry Petry Měchurové
Svatební ateliér je komplexní službou, která zahrnuje poradenství i praktickou přípravu na svatbu. Klientka získá zpracované informace na co by neměla před svatbou zapomenout, poté v rámci konzultace probere s odborníky své představy a jaký styl účesu, líčení a šatů je pro ni nejvhodnější. Následuje zkouška a připomenutí co je kdy potřeba zařídit. Celý proces pak vyvrcholí svatebním dnem, kdy se nevěsta nemusí strachovat o své vlasy, líčení a šaty a může si plnými doušky užívat péči profesionálů.

V týmu profesionálů se klientky mohou těšit kromě kadeřníků Salonu Petra Měchurová také na vizážistky, které se Salonem Petra Měchurová pravidelně spolupracují a patří mezi nejvyhledávanější vizážistky u nás. Ty díky svým zkušenostem vytvoří nevěstě dokonalý make-up pro svatební den. Dále se klientky mohou těšit také na osobní poradenství při výběru svatebních šatů špičkových profesionálů v oblasti módy z projektu FashionCoach. Nevěsta tak dostane možnost přehledu a výběru z nejlepších půjčoven, obchodů i návrhářů. Spolupráce všech těchto odborníků pod jednou střechou zaručuje nevěstě dokonale sladěný výsledek. Službu lze zakoupit jako celý balíček nebo i jen její jednotlivé části. Mimo Svatební ateliéry poskytuje Salon Petra Měchurová i tzv. Ateliéry stylu.

Ateliér stylu Petry Měchurové Projekt „Ateliéry stylu“ nabízí kompletní poradenství jak zdokonalit svůj vzhled doslova od hlavy až k patě. Ráno stojíte před skříní, prohrabujete se oblečením sem a tam a zoufale se snažíte vymyslet co na sebe. Další problém nastává před zrcadlem. Make-up je rutinnou ovšem bez výsledku, který byste rádi docílili a o vlasech ani nemluvě. Takové ráno je pro mnohé každodenním chlebem. Už ale nemusí. Salon Petra Měchurová vám v tomto ohledu podá pomocnou ruku v rámci servisu v tzv. „Ateliérech stylu“ a nabídne vám skrze něj ty nejlepší profesionály a odborníky. Služby „Ateliéry stylu“ je možné využít jako jednotlivec, ale také je vhodný i pro firmy. Nejde jen o poradenství, ale především o ucelný vzdělávací komplex, který na základě individuálních potřeb klienta naučí, jak se má vyznat v nových trendech, jak o sebe pečovat a především jak tyto rady a tipy v praxi využívat. Služba zahrnuje péči o vlasy, make-up a poradenství v oblasti oblékání. Službu lze opět zakoupit jako balíček nebo i jen její jednotlivé části.

 

Zdroj obrázků: Salon Petry Měchurové

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram