Šaty pro Evu Burešovou navrhla s oporou ve street stylu a kreativitě Zlata Stolaříková

Šaty pro Evu Burešovou navrhla s oporou ve street stylu a kreativitě Zlata Stolaříková

Koncept, který přináší ceny Anděl po všech předchozích společenských událostech tohoto roku volají po větší volnosti a kreativitě. To ocenily i české herečky a zpěvačky, mezi nimiž nechyběla ani Eva Burešová s šaty navrženými dle creative black tie.

„Celý model se dost opírá o street style. Proto i samotný plášť je vyroben z tak netypického materiálu pro večerní róbu, jako je šusťákovina,“ říká autorka šatů a stylistka Zlata Stolaříková o plášti, který je zhotoven ze 17 metrů látky s nabíraným límcem a rukávy.

Pro zachování dress codu je plášť navrhnutý do vlečky, aby nezanikl ráz večerní róby. Dalším prvkem street stylu je i potisk s nápisem „walking disaster“, který se objevuje na jednoduchých perleťových šatech. Korálová barva je optimistická a temperamentní, zatímco bílá vyjadřuje nový začátek a zrození. 

Celé poselství tohoto modelu vám bohužel nemohu sdělit, ale dozvíte se ho už brzy od Evy. Mohu jen říct, že se chystá spoustu novinek a tohle je taková předzvěst jedné z nich. Bude to velké a bude to skvělé!“ říká Zlata Stolaříková a dodává, že celý tým zpěvačky teď dost intenzivně pracuje na všem, co přijde. A že se máme na co těšit.

I zpěvačka Eva Burešová si předávání cen Anděl upřímně užila. „Děkujeme za pozvání. Pro mě to byla premiéra a moc jsem si ji užila. Potkat tolik skvělých umělců na jednom místě a ještě si propovídat noc je zážitek,“ uvedla na svém instagramovém profilu. Šaty Eva doplnila o šperky Bold Jewelry, které jsou ze stříbra a modrých perel.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram