Sebevědomá jako Christina Aguilera

Sebevědomá jako Christina Aguilera

Vždy byla svá a přesně věděla, co chce. Christina Aguilera nahrála ve čtrnácti letech svůj první singl, v devatenácti vydala první, veleúspěšné album a v sedmadvaceti uvedla na trh svůj první parfém. 

Od téhle divošky s blonďatou hřívou a ekvádorsko-kanadskými kořeny bychom všechny mohly brát lekce přirozené sebedůvěry, temperamentu a ženskosti. Ne, její úspěch nepřišel hned. Ale ona jako by vždycky věděla, zač stojí – a počkala si, až to objeví i okolní svět. Z toho bychom si my, české ženy, mohly vzít příklad, nízké sebehodnocení je totiž často přesně to, co nás brzdí v rozletu. Vyzkoušet vůni, která nese jméno Christina Aguilera, to by mohl být dobrý začátek!

Eau so beautiful: cítit se krásná v každém směru

Oslnivá a zářící vůně eau so beautiful je milostným dopisem pro nás samotné i pro lidi, které potkáváme. Je inspirována mnoha tvářemi Christiny Aguilery a jejím přirozeným sebevědomím. Tato povzbudivá vůně nám dovolí cítit se krásné ve všech smyslech toho slova a nechá nás tento pocit vyzařovat i navenek. S vůní Christina Aguilera eau so beautiful vykvete náš vnitřní květ díky podmanivě sladkým tónům jahod a štiplavých citrusů v úvodu. V srdci je buket uvitý z květů v bohatém rozpuku, který zahaluje snový závoj z našlehané vanilky a heboučkého pižma.


 

Moonlight Bloom: mysteriózní a magická nálada

Opulentní květinová vůně je vytvořená pro romantické ženy, ve kterých měsíční svit probouzí vyzývavost a touhu po tajemství. Jste typ, který ožívá po půlnoci? Tahle provokativní směs bude pro vás jako stvořená. Neodolatelné tóny květin, které rozkvétají v noci, vás okouzlí svou krásou a povzbudí vaši odvahu a kreativní energii. 

Podmanivá vůně Christina Aguilera Moonlight Bloom vás bude svádět bohatým spojením tmavých ovocných plodů a květin, které rozkvétají pouze v nočních hodinách. Perleťová švestka, černý rybíz a sametová jiřina vytvářejí strhující předehru k romantickému buketu nočního jasmínu, vínově červených růží a narcisů v srdci. Tmavé tobolky ibiškovce dodávají vůni v základu hřejivý nádech a společně s krémovým santalovým dřevem a průzračným pižmem vytvářejí dojem smyslnosti a tajemnosti měsíčního svitu.

Vyberte si tu pravou. Obě jsou k dostání v síti drogerií dm a Rossmann

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram