Sháníte dárek na poslední chvíli? Máme pro vás 5 tipů na dárky pro ženy i muže

Sháníte dárek na poslední chvíli? Máme pro vás 5 tipů na dárky pro ženy i muže

Letošní Vánoce jsou tu snad ještě dřív než ty předešlé. Nemáte nakoupené všechny dárky a lámete si hlavu, co pořídit? V našem článku najdete užitečné tipy, které určitě využijete. Čtěte dál.

IPL epilátor si zamiluje každá

Pokud chcete za dárek utratit pár tisíc, určitě pořiďte IPL epilátor. V posledních letech si ho zamilovaly tisíce žen. Holení patří mezi nejotravnější aktivity, tak to obdarované zkuste trochu ulehčit. IPL epilátor funguje na bázi záblesků, které ničí chloupek již v kořínku, což znamená, že rostou pomaleji nebo vůbec. Ale pozor, epilátor je vhodný i pro muže, takže tento dárek využijí muži i ženy. 

Relax na chatě

Náročný týden si žádá řádnou dávku klidu. Darujte pobyt v krásné chatě nebo chalupě a uvidíte, že zabodujete. Před zakoupením se zamyslete nad tím, co má obdarovaný rád. Někdo rád chodí na výlety do města, jiný do hor a někdo rád odpočívá. V letním období doporučujeme chatu u vody. Není nic příjemnějšího než v létě skočit do chladné osvěžující vody. Soukromá chata je vhodná pro zamilované páry, partu kamarádů, ale i rodiny se psem.

S vysavačem Dyson půjde úklid jedna báseň

Obyčejným vysavačům odzvonilo. Pokud chcete vyvolat neuvěřitelnou radost, kupte Dyson vysavač, který se může pochlubit neuvěřitelným výkonem, tichým provozem a neuvěřitelnou praktičností. Všechny vysavače jsou bezsáčkové. Značka Dyson je po světě velmi vychvalovaná. Je to díky propracovanému systémů, který v žádné situaci nezklame. Po vyzkoušení už se k obyčejnému vysavači nikdo nevrátí.

Něco na chuť

Miluje váš přítel, bratr nebo tatínek čokoládu všech druhů a typů? Kupte mu rovnou velké balení, které vydrží déle než jeden večer. Vybírat můžete i z ochucených čajů, káv nebo sušenek. Na své si přijde každý mlsný jazýček. Pokud byste radši darovali něco slaného, vyzkoušejte terinu, plněné feferonky nebo ajvar. Nejlepší volbou je udělat košík plný sladkých a slaných dobrot, který je naprosto úžasný dárek pro muže.

Kvalitní náušnice potěší

Šperkem ženu neurazíte. Pokud se budete držet stylu, který obvykle nosí, bude mít velkou radost. Dávejte pozor, jestli daná žena nosí stříbro nebo zlato, protože na to občas ženy bývají háklivé. Když už má žena ráda určitý kov, nesnažte se jí vnucovat něco jiného. Pokud vybíráte náušnici s kamínkem, držte se barvy očí. Samozřejmě se nemusíte zaměřovat pouze na tradiční tvary. V nabídce najdete nespočet různých typů. Piercingy do ucha vybírejte opravdu pečlivě. A to se netýká jenom barvy, ale také velikostí a tvarů. Některé ženy ocení netradiční piercingy, jiné spíše klasické, které se netlučou s oblečením. Pokud víte, že má žena roztáhlé ucho, nepořizujte jí obyčejnou tenkou náušnici, a zase naopak.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram