Skribbies, dětské boty pro kreativní dítka

Skribbies, dětské boty pro kreativní dítka

Mají vaše děti natolik kreativního ducha, že čmárají na vše, co je vám drahé? S dětskými boty Skribbies už nebudou, na ně totiž mohou kreslit znovu a znovu.  

Skribbies jsou naprosto unikátní dětské kotníkové boty, které dají vašim dětem možnost vyjádřit se a ukázat, co v nich je.

Boty Skribbies jsou vyrobeny ze speciálního materiálu, na který mohou pomocí přiložených magických fixek kreslit vše, co je jen napadne. Pak jen stačí obrázek setřít mazacím potítkem, které je součástí balení a začít nanovo.

Dejte dětem možnost vytvořit si vlastní design svých pohodlných botek a podpořte tak jejich fantazii i kreativitu. Nechte je, ať si vyberou svůj vlastní styl. Jedny boty tak mohou každý den vypadat jinak a přitom být pořád těmi samými.

Je to také skvělý způsob, jak své děti na hodiny zabavit. Boty Skribbies mohou zdobit obrázky a dokonce i samolepkami. K dispozici mají 6 různých barev, s kterými si užijí spoustu zábavy.

Skribbies jsou velmi dobře provedené. Nejvyšší pohodlí a odolnost při každodenním nošení jim dodává sportovní podešev, šitá horní část, elastické tkaničky a pásek přes kotník na suchý zip.

I bez dětských kresbiček vypadají velice stylově. K dispozici jsou ve třech barvách, modré, růžové a černožluté. Ke každému páru bot dostanete zároveň i fixy, samolepky a mazací potítko.

 

Samotné potítko má také jednu vychytávku. Dítě si do něj může uložit jednu z fixek a mít ji stále u sebe. Může si ji tak vzít sebou ven a s kamarády si užít spoustu legrace při tvorbě nových a nových designů.

Skribbies zatím nejsou příliš známé, ale ve Velké Británii odkud značka pochází, si je zamilovalo snad každé dítě. A když jsou šťastné děti, jsou šťastní i rodiče.