Slamák – klobouk, který nikdy nevychází z módy

Slamák – klobouk, který nikdy nevychází z módy

Kdo by si myslel, že slaměný klobouk nepatří do města, ten se velice mýlí

Do módy se vrátily šátky. Ale co takhle vyzkoušet slamák se širokou krempou? Ochrání naši tvář před vráskami a pigmentovými skvrnami lépe než šátek. Ženy si myslí, že jim klobouky nesluší a proto je nenosí. Každé ženě však tato pokrývka hlavy sluší, jen se nesmí bát experimentovat a najít si právě ten svůj model.

V létě je ideální volbou klobouk vyrobený ze slámy. V žádném případě v něm nebudeme vypadat jako „stará-mladá“. Vyrábí se v mnoha barevných provedeních a variacích a proto můžete i slamák vhodně kombinovat s různým oblečením. Slamák je vyrobený z přírodního materiálu, takže nebude dráždit pokožku hlavy. Jeho vzdušnost je geniální. I po celém dnu nošení nebudeme mít zapařenou hlavu a mokré vlasy. Naše kadeře budou dobře chráněny před UVA a UVB zářením. Přírodní nebarvené vlasy vypadají dobře, když na nich slunce nechá svůj otisk.

Ženy, které si barví hlavu, už tak jásat nemohou. Barvené vlasy nevypadají přirozeně, když je každý pramen jiný. Proto mu budou za jeho služby vděčné. Je pravda, že nošení klobouků není u žen tak časté. Ale proč čekat až bude mít na hlavě každá druhá žena toto skvělé stínidlo? Budeme pak jen jedna z mnoha, která si jej pořídila. Na celebritách obdivujeme jejich odvahu a kreativitu, ale samy se bojíme experimentovat. Nebojme se být hravé a doplnit svůj outfit o alespoň jeden takovýto kousek. Pokud ani jedna ze zmiňovaných výhod slamáků není dostatečná a přesvědčivá, zkusme se podívat na fotografie či záznamy z módních přehlídek. Každý návrhář považuje právě ten svůj „klóbrc“ za nejvíc úžasný a my máme díky jejich rozmanitosti větší možnost si vybrat ten svůj.

V nabídce jsou slamáky jak ve své přirozené barvě, tak v různých pastelových odstínech nebo v barevných proužkovaných kombinacích. Některé z nich jsou zdobené slaměnými květinami nebo jinými ozdůbkami. Díky slamáku si nebudeme muset brát další den volna po dovolené a úžeh či úpal tak budeme moci přenechat těm, které se nevybavily touto sexy ochranou. Spálená pleť obličeje a kůže těla nepůsobí atraktivně. Oypálená kůže oděná do vzdušných letních šatů a rozpuštěné prameny zahalené do slaměného kloboučku pozvednout náš sex-appeal do závratných výšin. Každého muže bez výjimky bude zajímat druhá varianta, protože žena připomínající červeného raka opravdu není přitažlivá.

 

Zdroj fotogalerie: Alibaba.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram