Slavte Valentýna každý den – vytvořte si doma moderní interiér se srdíčky!

Slavte Valentýna každý den – vytvořte si doma moderní interiér se srdíčky!

Proslulá designérka Ágatha Ruiz de la Prada si oblíbila srdíčka 

Nemáte rádi studené minimalistické interiéry, ale ani interiéry s vintage prvky? Nebo máte pocit že ani jeden z těchto stylů se k vašemu bytu nebo domu nehodí. V tom případě si vyberte motiv, kterým si vyzdobíte svůj byt. A klidně to mohou být srdíčka.

V provedení, jaký předvádí na svých výrobcích designérka Ágatha Ruiz de la Prada to rozhodně není kýč a když, tak v přijatelné dávce. Ágatha Ruiz de la Prada dokázala, že srdce jako motiv jde dát úplně na vše. Ozdobila interiérové, ale i bezpečnostní dveře. Na ty si můžete troufnout klidně i vy.

Návrhářka také srdíčky vyzdobila čalounění, křesla i sedačky. I tady záleží jen na vaší šikovnosti, zdali si takovýto kousek koupíte, anebo investujete jenom do látky a sami se s čalounickým nastřelováním vrhnete na výzdobu. Do koupelny si můžete pořídit ručníky a další koupelnový textil se srdíčky, můžete je mít na obkladačkách a na vanovou či sprchovací zástěnu si je snadno namalujete samy například pomocí slupovacích barev na sklo.

Nezapomeňte ale popřemýšlet také nad barvami. Celý interiér může být multibarevný, ale také umírněný buď s jednou barvou srdíček, nebo s mnohabarevnými srdíčky na jednobarevné základní barvě. Vezměte do ruky pastelky, papír a zkuste si to kreslit. Nevymlouvejte se, že to neumíte, nakreslit srdíčko zvládne skutečně každý!

 

Zdroj obrázků: web Ágatha Ruiz de la Prada, Google.com, internet

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram