Sofistikované stolování podle módního domu Carolina Herrera

Sofistikované stolování podle módního domu Carolina Herrera

Debutová kolekce jídelního setu inspirovaná cestováním spojuje magazín Cabana zabývající se interiéry a módní dům Carolina Herrera. Výsledek tvoří elegantní i eklektické stolování.

Zakladatelka společnosti Cabana, Marina Mondadori Sargogo a módní návrhář značky Carolina Herrera, Wes Gordon spojili své síly a vytvořili kolekci čítající celkem 18 kusů jídelní soupravy, od talířů až po samotné ubrusy. Tato spolupráce se vyznačuje sofistikovaností obou společností, z čehož čiší energie a mladistvé pojetí klasického i nadčasového stylu.

Květinové vzory, ručně malované nádobí a živá paleta barev jsou hnací silou nové kolekce, ve které se odrazila inspirace z cest obou tvůrců, a to od Káhiry až po Latinskou Ameriku. V kolekci jsou vidět drobné detaily ze zlata zvýrazňující samotné nádobí a odrážející značku Carolina Herrera, zatímco světlé a jemné odstíny pak hrají na vlně magazínu Cabana.  

Jednotlivé kousky se vzájemně doplňují, a přesto můžete pořídit každý zvlášť. Od ušlechtilých lněných ubrusů až po pastelové šálky na čaj jsou každý jediným velmi osobitým výtvorem.

„Spolupráce s Wesem Gordonem mi byla velmi blízká a zároveň plodná," řekla Martina Mondadori Sartogo. „Od počátku až do konce mezi námi probíhal velmi otevřený a plynulý rozhovor. Denně jsme si vyměňovali nápady a návrhy prostřednictvím textových zpráv.“

Není to však jediná novinka, kterou značka Carolina Herrera tento měsíc zveřejnila. Módní dům také odhalil svou nově zrekonstruovanou vlajkovou prodejnu na Madison Avenue a Gordon plánuje, aby se kousky z této kolekce prodávaly právě v ní.

„Cabana je ukazatelem toho, o co usilujeme: krásné evropské dědictví starého světa smíchané s novými, svěžími a odvážnými nápady," říká Gordon. „Řekl bych, že Martina a já jsme chtěli, aby vzniklo něco, co ještě ve své kuchyni nemáte; chtěli jsme kousky, které jsou skutečně jedinečné a odlišné.“

Závěrem tedy nezbývá než říci, že stolování tohoto typu rozhodně nezapadne, ba naopak udělá každou vaši oslavu naprosto jedinečnou.

cabanamagazine.com
 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram