Spisovatelka Lucie Závacká: Absolutně miluji éru Audrey Hepburn, Grace Kelly a Marilyn Monroe

Spisovatelka Lucie Závacká: Absolutně miluji éru Audrey Hepburn, Grace Kelly a Marilyn Monroe

Lucie Závacká je spisovatelka, bloggerka, podnikatelka a máma. Je autorkou dvou erotických románů a píše blog Život po 30ce, se kterým prvotně začínala na mateřské. Je také majitelkou obchodu s dětským zbožím Almarka.cz. V našem rozhovoru promluvila o svých módních ikonách, podnikání, psaní, ale i o poporodních depresích.

Foto: Lucie Závacká

Lucie, jaké byly vaše začátky v podnikání, toužila jste být vždy spisovatelkou?

Popravdě, já se za podnikatelku vůbec nepovažuji (smích). V mé hlavě je podnikatel někdo úspěšný a bohatý. Já dělám spíš věci, protože mě baví a přináší mi radost. Spisovatelkou jsem toužila být snad od doby, co jsem se naučila psát. Vždy jsem tvořila nějaké příběhy, povídky, pohádky, měla popsané sešity a v šuplíku ukryté nikdy nedopsané knížky. Vydaná knížka byla mým velkým splněným snem.

Máte blog Život po 30ce, jak vznikl tento nápad a čemu dalšímu se věnujete?

Asi bych řekla, že to byl návrat ke psaní. Považuji se za hodně kreativního člověka a v době mateřské jsem se potřebovala nějak projevovat. Sledovala jsem v té době už nějaké jiné blogy, obdivovala fotky, a tak si řekla, proč to nezkusit. Zašla jsem si na kurz blogování a vrhla se do toho. A moc mě to bavilo! A baví doteď, i když už tam nejsem tolik aktivní, spíš se soustředím na Instagram. V únoru jsem bohužel musela zavřít prodejnu orientovanou na dětské kreativní hračky a dětské oblečení lokálních značek, a tak mi zůstalo víc času a začala se věnovat i Youtube. Přináší mi to velikou radost.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram