Spodní prádlo Heaven li

Spodní prádlo Heaven li

Spodní prádlo na míru, design, pohodlí, funkčnost a kvalita. Hledáte krásné svatební šaty a luxusní spodní prádlo? To vše najdete v showroomu na Vyšehradské 7.

Pojmenování značky Heaven li  je taková slovní hříčka, hned vysvětlím... Heaven znamená v překladu NEBE. Heavenly je přídavné jméno NEBESKÝ. Změníme-li ly na li (lingerie - spodní prádlo), máme z toho nebeské spodní prádlo. HEAVEN LINGERIE – HEAVEN LI. Je to hezké, že. 

Dvě módní návrhářky s dlouholetou praxí Pavla Gerschonová a Karolína Vávrová From Kaya with love, která se zaměřuje na dámskou retro módu a hlavně na zakázky svatebních šatů, zapracovaly na společném projektu v oblasti spodního prádla a vznikla nová značka HEAVEN LI, určená pro všechny ženy, které si rády dopřávají pohodlí a komfortu spodního prádla. Heaven li doplňuje nabídku zavedené značky From Kaya with love a pomáhá tak nevěstám s výběrem svatebních šatů i spodního prádla na míru. Vždyť svatební šaty a svatební spodní prádlo jde velice dobře dohromady. A jak mi obě dámy potvrdily, je pro ně samozřejmostí nabídnout nevěstám kompletní a profesionální servis pro nejkrásnější den v životě. 

Pavla ráda pracuje s kvalitním bambusovým úpletem, který je velice příjemný, měkký na omak a má tu úžasnou vlastnost, že v létě chladí a v zimě hřeje, je přirozeně antibakteriální a když se bambus propojí s elegantní pružnou síťovinou, vznikne materiál, který je vhodný nejen pro funkční i ale i sexy spodní prádlo. 

Podprsenky jedině bez kostic! Ale žádné obavy, technologie výroby dostatečně řeší oporu pro větší poprsí a přitom nic neubírá na trendu pohodlnosti spodního prádla. Pryč vycpávky, pryč kostice. Ženy si podprsenky bez kostic a vycpávek velice pochvalují a užívají si pohodlí, komfortu a plné funkčnosti podprsenky. Přesto mají jistotu, že prsa krásně drží i bez kostic a vycpávek. No není to sen každé ženy? 

Pro menší a pevnější poprsí jsou v nabídce oblíbené BRALETKY, které jsou velmi moderní a mají mnohostranné využití ke kombinování s outfitem. 

Milé dámy, pokud se budete vdávat a nejen vdávat, chcete mít luxusní, funkční spodní prádlo, zanechte starosti odborníkům a navštivte kamenný obchůdek v Praze, Vyšehradské 7. Věřte, že o vás bude nebesky postaráno.  

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram