Spodní prádlo je jako dárek pro muže ideální – kupte značkové!

Boxerky, trenýrky, slipy, trička, tílka, ponožky a pyžama ? 

Muži prý nemají oblečení jako dárek rádi. Jsem muž a dovolím si tvrdit, že to není pravda a to přesto, že se tato mýlka dost často objevuje na stránkách různých dámských časopisů. Naopak, je příjemné dostat jako dárek například spodní prádlo, či už boxerky, trenýrky, tričko, ponožky nebo pyžamo a nemuset se o tuto část šatníku vůbec starat. Navíc vy jako partnerky či manželky, máte talent vybírat lépe, než to umíme my sami. A proto bych vám teď rád představil butik a e-shop, kde pro nás muže můžete spodní prádlo jako dárek snadno vybrat a koupit: e-shop www.trenyrkarna.cz.

Fashion tip na vánoční dárky pro muže z Trenýrkarna.cz
Velkým módním hitem je návrat klasických volných trenýrek na módní scénu. Jsou pro muže zdravotně nejvhodnějším tipem prádla a jsou vyhledávány také díky pohodlí, které mužům poskytují. Hravě letos poráží boxerky a vypadají velice sexy. Už zdaleka neplatí, že jsou pro starší generaci! Naopak, nosí je každý, kdo je „in“! Originální trenýrky jako vánoční dárek koupíte na Trenýrkárna.cz.

Základní filosofií butiku Trenýrkárna.cz je Originální Spodní Prádlo. Zákazníkem e-shopu jsou jak ženy, tak muži a obě pohlaví si tady vyberou spodní prádlo pro svého partnera i pro sebe. I když pánský sortiment zatím pořád převažuje. A o to lépe. Budete mít skutečně z čeho vybírat, když se rozhodnete právě zde vybrat své vánoční dárky pro mužské členy rodiny, pro přítele, manžela, bratra nebo třeba otce. Shop vás mile překvapí. Neustále se rozšiřující sortiment je soustavně testován. Nic se nedostane na pulty, dokud není ověřena kvalita značky i konkrétního výrobku.

Fashion tip na Vánoční dárky pro muže z Trenýrkárna.cz
Boxerky v crazy vzorech a barvách nadchnou všechny generace mužů. Prádlo totiž rozhodně nemusí být jenom bílé nebo černé. Věnujte boxerky značek Levi`s, Diesel, Calvin Klein, Aqalogy, Represent, Rip Curl nebo Puma v nápadných vzorech a barvách! Pestré spodní prádlo jako vánoční dárek koupíte na Trenýrkárna.cz.

Cílem butiku Trenýrkárna.cz je nabídnout zákazníkovi všechny kvalitní značky spodního prádla tak, aby nemusel objíždět pět obchodů, ale vše nakoupil na jednom místě. Avšak kvantita nemůže být na úkor kvality. A tak možná některou značku na Trenýrkarna.cz sice ještě nenajdete, ale ty, co v sortimentu jsou, jsou prověřeny personálem i spokojenými zákazníky. Pro další zlepšení servisu pro zákazníka, otevřel e-shop Trenýrkarna.cz od 19. 11. 2012 také pražskou kamennou prodejnu. Kamenný obchod najdete na adrese Evropská 648/102 na Praze 6, hned vedle tramvajové zastávky Bořislavka. Obchod bude mít otevřeno v pondělí až pátek od 10:00 do 18:00, v sobotu od 9:00 do 12:00. Velkým benefitem pro zákazníky bude možnost nechat si s nákupem poradit, nebo si více než 20 značek spodního prádla rovnou na prodejně vyzkoušet.

Fashion tip na Vánoční dárky pro muže z Trenýrkárna.cz Shop
Trenýrkárna.cz garantuje 100% originalitu značkového zboží. Butik se dokonce angažuje v odhalování nekalých praktik jiných prodejců a spolupracuje přímo se společností DONET, která je oficiálním a výhradním distributorem značky Calvin Klein Underwear do ČR. Nákupem značkového spodního prádla na Trenýrkárna.cz máte jistotu, že kupujete skutečně originál.

Butik Trenýrkárna.cz dbá také na poskytnutí 100% servisu svým zákazníkům. „Rádi zákazníky mile překvapíme rychlostí, slušností a faktem, že jsou na prvním místě.“ Říká Ruslan Skopal ze společnosti DaniDarx, která e-shop Trenýrkarna.cz provozuje. Je také pozitivní, že se vám při nákupu na Trenýrkarna.cz nemůže stát, že byste koupili falzifikát značky. V sortimentu Trenýrkarna.cz najdete kromě jiných značek například značku Calvin Klein. Zde si ale můžete být 100 % jisti, že se nejedná a fake, ale o originál. A zejména pokud jde o dárky, si je třeba na podobné věci dávat pozor. Obdarovaným odhalený fake může způsobit pěkné faux pas. Ponožky jako vánoční dárek koupíte na Trenýrkárna.cz

 

Zdroj obrázků: Trenýrkárna.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram