Srdcové eso, alternace Campbell's soup i podmořský svět v kolekci Dolce&Gabbana 2018

Srdcové eso, alternace Campbell's soup i podmořský svět v kolekci Dolce&Gabbana 2018

Přes sto modelů, desítky modelek a desítky nápadů se kloubily na přehlídce dua Dolce&Gabbana pro jaro 2018. 

All in love

Nejen srdcové karty, k nimž se dostaneme vzápětí, ale i jiná témata vnesla mezi diváky velkolepé módní přehlídky Dolce&Gabbana spoustu lásky. Byť na rozjezd poslali návrháři na molo modelky v černých šatech s korzetovým šněrováním v takové podobě, že více pod průsvitným tylem bylo vidět, než bylo zakryto, brzy se přidalo všechno to, co lidé milují. Opulentní šperky s drahými kovy a také motiv jídla. Italské duo si k tomu nechalo dopomoci pop-artem a slavnými Campbell's polívkami. Na šatech jsme ale zahlédli i párky v rohlíku. Vždyť, kdo nemiluje jídlo, že?

Srdcová královna

Queen of Hearts = Srdcová královna - název celé show o více jak stovce modelů. Dostatečně velkolepé označení a dostatečně signifikantní. Viděli jsme několik modelů s karetními prvky. Buďto sem tam byla na látce natištěná karta a nebo byly modely potištěné celé. Obléknout stříbrně třpytivý overal s potiskem karet, chce však velkou odvahu. Pokud by se tento kousek k někomu doopravdy neodmyslitelně hodil, byla by to jistě Lady Gaga. 

Účinná rozmanitost

Jak to, že dokázala kolekce Jaro/Léto 2018 fanoušky tolik zasáhnout? Především proto, že toho hodně obsáhla. Právě její rozmanitost a desítky různých nápadů, které se setkávaly a občas možná trochu praly na milánské přehlídce, dávají to gros. To je to, proč nemůžete z kolekce spustit oči, protože skýtá tolik podnětů na oblečení i mezi doplňky, že i když se díváte už posté, stále máte dojem, že jde objevit něco nového, že jste něco předtím přehlédli. Je to dost možné. Kolekce totiž přetéká nápady a detaily, jež čekají na odhalení. Dolce&Gabbana umí velkolepé show, umí zaujmout. Dnes jsme si definitivně potvrdili, že umí i lásku.

vogue.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram