Srpnové Fashion MUST HAVES - letní závěje šedé a bílé

Srpnové Fashion MUST HAVES - letní závěje šedé a bílé

Že je srpen čas barev? To jistě ano. Ale inspirace má přinášet něco nového a tak jsme tady se srpnovými MUST HAVES v bílé a šedé!

Srpen - období opalování se pod pálivým sluncem a chladných večerů na venkovních zahrádkách se sklenkou vína. Srpen je také docela běžně obdobím barev. Ale kterou si vybrat? Žlutou? Červenou? Zelenou nebo modrou? A co když ani jednu?! Nám se totiž v té změti odstínů barevné palety trochu zastýskalo po minimalistické šedé. A ta je, světe div se, společně s bílou dokonalá dvojka i v teplém počasí.  

 

Už jste někdy zkoušela šedou se šedou? Pokud ne, udělejte to hned teď. Šedé vyšisované džíny z H&M a šedý svetr z nové kolekce Lindexu. Velký shopper bag v bílé barvě z Manga s čistě bílými Vanskami jsou prostě jednoduchou variací na ležérní outfit. A na ruku pak už jen pár náramků a prstýnek z Lindexu. A abychom nezapomněli - originální tílko ze Zootu s dokonalým nápisem pro romantické srpnové večery. Vlastně i pro ty zářijové. A prosincové. Jo, i pro lednové. Protože na lovestory se vyplatí si počkat. 

A nebo do ní jděte hned, a na nic nečekejte. Protože ŠEDÁ se svými odstíny je velmi populární. A rozhodně to je LOVESTORY.
Zamilujete se do sebe. Přísaháme!
A ať vám to dlouho vydrží!

Zdroj: pinterest.com; zoot.cz; lindex.com;
hm.com; humanic.cz; fann.cz; mango.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram