Staňte se členem prestižního nákupního klubu, který vám umožní se slevou až 80 % nakoupit i ty nejznámější světové módní značky!

Nákupní klub Stilago si v České republice našel velice rychle své příznivce 

Klubové nakupování na Stilago.cz uspokojí vaši fashion mánii a šetří vaši peněženku! Zejména v klubové nabídce Stilago.cz si naplno užijete nakupování, které potěší nejen váš vytříbený módní vkus, ale také vaši peněženku. Nakupovat v klubu totiž znamená nakupovat výhodně za ceny se slevou až 70 %.

Stilago spolupracuje s řadou předních designérů ze všech částí Evropy a právě díky tomu pro vás dokáže namíchat módní mix prestižních značek a neotřelých mladých designérských skvostů. To, na co Stilago dbá především, je kvalita. A právě tu v jejím sortimentu, a samozřejmě i v tom cenově výhodném, najdete. Slevománie dosáhla v Česku svého vrcholu a užijete si ji i při nakupování na Stilago.cz. Kromě klubové sekce nabízí Stilago i dvě další lahůdky. V oddělení Outlet najdete zboží se slevou až 80 %. Najdete zde mnoho módních výrobků, které jsou tak výrazně zlevněné, že už nejde přemýšlet, zdali koupit či nikoliv. Prostě za tu cenu je musíte mít!

Fashion outlet nabízí limitovanou nabídku posledních produktů z ukončených kampaní a vám to dává příležitost nakoupit módu s vysokou slevou a rychlým dodáním. Fashion Mall Stilago nabízí aktuální sezónní kolekce evropské a světové módy. A pokud více než na ceně lpíte na tom, aby vaše oblečení bylo z těch nejaktuálnějších módních kolekcí, je tady pro vás Fashion Mall . Díky exkluzivní spolupráci se značkami, jakými jsou například Desigual, Tom Tailor, Rocawear, Le Redoute nebo Lisca vám Stilago.cz nabízí ty úplně nejnovější módní kousky. Rozšíření portfolia těchto značek se údajně dočkáme již tento podzim a prý se je na co těšit! Stilago je největší online nákupní klub v regionu střední a východní Evropy a ani vy byste mezi jeho členy neměli chybět. Přidáte se tak ke spokojeným zákazníkům v deseti evropských zemích a k více než 2 000 000 registrovaným členům, které nenechá žádná módní značka chladnými.

 

Zdroj obrázků: Stilago.cz, Fotolia.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram