Staňte se hvězdou večírků s neonovou manikúrou od Ciaté!

Staňte se hvězdou večírků s neonovou manikúrou od Ciaté!

Značka laků na nehty Ciaté si pro nás připravila pořádně žhavou novinku

Londýnská značka laků na nehty Ciaté si pro nás na letošní léto připravila pořádně žhavou novinku. Poté, co na sebe její zakladatelka Charlotte Knight strhla pozornost kaviárovou či velvet manikúrou a všechny módní nadšence pobláznila zdobením nehtů ve stylu černé tabule a barevných kříd (chalkboard manicure), tak i letos v létě se můžete připravit na pěkně divokou jízdu, a to neonové nehty, se kterými na letních večírcích doslova zazáříte.

Neony jsou barvou léta už podruhé za sebou, ale stále se drží na vrcholu. Neonové nehty vám tak na pláži budou ladit s vašimi trendy neonovými plavkami a večer, když vyrazíte na party, pod UV světlem zazáří ještě jednou. Nová sada s laky na nehty je totiž inspirovaná světem nočních klubů a divokých večírků.

Laky Ciaté jsou oblíbeným luxusním doplňkem i mezi celebritami, mezi jejich fanoušky se řadí například takové módní ikony (a pařmenky) jako Kate Moss, Rihanna či Blake Lively. Aplikace neonové manikúry však nese jisté riziko, doporučujeme pouze těm, které jsou rády středem pozornosti! Neonová manikúra Corrupted Neon Sady na neonovou manikúru se jmenují Corrupted neon, a u nás je můžete zakoupit třeba v Sephora, nebo si je můžete objednat z Asos.com. Vyrábějí se ve čtyřech odstínech: modrá, růžová, oranžová a žlutá. A neonové nehty nikdy nespí! Jsou to nejen laky pro den, ale i pro noc. Po západu slunce se se pod UV světlem úchvatně rozsvítí!

A jak si tedy vytvoříte dokonalé neonové nehty i doma? Na fotkách můžete vidět, že sada obsahuje 3 laky na nehty. Nejprve aplikujete jednobarevný neonový lak a necháte zaschnout. Poté naneste ještě jednu vrstvu a na ní hned nasypejte z další lahvičky „neonový prach“, ten dodá nehtům zajímavý 3D efekt. Aby nehty pod UV světlem opravdu zářily, je nutné ještě navrch nanést bezbarvý UV lak ze třetí lahvičky. Mimochodem, ten pod UV světlem rozsvítí i jakýkoliv jiný lak, který použijete! Vzhledem k tomu, že se jedná o dražší a kvalitní lak, měl by také nějaký čas vydržet bez odlupování. Laky této značky jsou také certifikovány jako 3 FREE, neobsahují tedy žádné ftaláty, toluene ani formaldehyde, neohrožují tedy ani vaše zdraví.

Tak co, vyzkoušíte neonovou manikúru i na vlastní kůži, tedy, chtěli jsme říci, nehty?

 

Zdroj obrázků: Ciaté.co.uk, Fotolia.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram