Staňte se paparazzim s brýlemi Lady Gaga!

Staňte se paparazzim s brýlemi Lady Gaga!

Bavte se jako správný paparazzi s brýlemi Lady Gaga, které mají v sobě zabudovaný fotoaparát. Ten společnost Polaroid představila jako společný kreativní koncept spolupráce s touto zpěvačkou, a dnes také s kreativní ředitelkou, neboli Chief Creative Officer divize Grey Label line společnosti Polaroid.

Když k nám v 80. letech přijela na návštěvu „teta z Ameriky“ a z Polaroidu jí lezly fotky bez toho, aby musela běžet s filmem do fotoateliéru, tam jej nechat vyvolat, přijít si vybrat, které fotky chce a pak znovu čekat, než jí fotky udělají, byl to pro mne vrcholný výdobytek techniky. Doba se však změnila a dnes, v době vysokokapacitních karet, velkých hardisků a samozřejmě v době bezedných internetových úložišť Polaroid ztratil na svém kouzlu.

Až 90 % lidí si sice prý chce své fotky vytisknout, ale vždy se najde důvod, proč to neudělat ? tonery jsou drahé, tiskárna není vždy po ruce a navíc vždy jako naschvál zrovna dojde některý z tonerů nebo vám tonery prostě vyschnou. A tak se společnost Polaroid snaží chytnou druhý dech a přijít s módními produkty odpovídajícími hedonismu dnešní době pro tzv. new generation. I proto již před rokem představil Polaroid Lady Gaga jako svoji ambasadorku ? podobně jak jsme tomu již běžně zvyklí u různých módních či kosmetických značek. Lady Gaga dokonce dostala honosnější funkci ? je kreativní ředitelkou neboli Chief Creative Officer divize Grey Label line společnosti Polaroid. VIDEO: Lady Gaga pomáhá Polaroidu „vymódit“ fototechniku Šmírujte svět očima jako Lady Gaga! Po roce spolupráce představila nyní společnost Polaroid na lasvegaském CES (Computer Electronic Show) první tři produkty Grey Label line, na jejichž vzniku se podílela zpěvačka Lady Gaga. A největším hitem se staly fotobrýle, které jsou prý dokonce částečně ideí samotné zpěvačky. „ Považuji se také za vizionáře, nikoliv pouze za skladatelku a zpěvačku. Jsem umělkyně.

Do spolupráce s firmou Polaroid jsem převedla své vize a lásku k módě, technologii a posedlost budoucností.“ Řekla tisku Lady Gaga. Oplatí se Polaroidu investice do kreativní a módní intuice Lady Gaga? To se uvidí. Pravdou je že na CES se fotobrýle staly hitem a to i přesto, že do prodeje se ještě jen chystají a zatím není známá ani cena, za kterou se budou prodávat. Od fotobrýlí Polaroid GL20 si Polaroid slibuje, že se stanou zábavným produktem pro mladou generaci na večírky a party. Brýle jsou sice dost velké, takže zejména u žen nejde zrovna o nejslušivější módní doplněk, přesto jsou však designově zdařilé. Brýle mají v sobě zaimplementován fotoaparát, který zachytává svět okolo vás tak, jak jej vy skutečně vidíte. Za největší pecku pokládá výrobce to, že jakmile pořídíte brýlemi fotografii, vidí lidi kolem vás jako odraz na sklech vašich brýlí, jaký snímek jste pořídili. Nevidí tedy vaše oči, ale to, jak se díváte na svět. A to je podle Lady Gaga i Polaroidu přesně ta zábava, která brýlím pomůže prosadit se v silné konkurenci jiných fotoaparátů a mobilů s foťákem. S Lady Gaga se vrací také staronový Polaroid – avšak v novém outfitu! V rámci Grey Label line představil Polaroid také inovovanou verzi klasického Polaroidu.

Fotoaparát Polaroid GL30 umožní jak už je u klasických Polaroidů zvykem získat ihned výtisk vyfotografovaného snímku přímo z přístroje. Fotografie se vytlačí z přístroje na speciální papír obsahující krystaly, které pak působením tepla (termální reakcí) zviditelní pigmenty a tím i obraz na fotopapíru. GL30 je 12ti megapixelová. Tisknete z mobilů kdekoliv se vám zachce! Zejména pro uživatele mobilních telefonů, který chtějí mít možnost kdekoliv si vytisknout svoji fotografii, je určen třetí a poslední představený produkt Grey Label line. Minitiskárna pracuje stejně jako fotoaparát Polaroid s technologií ZINC: do lehoučké tiskárny stačí poslat snímky z mobilu, ale i z jiných zařízení přes blootooth a pak už jen bez potřeby jakékoliv cartridge vytisknout na speciální papír svoje fotografie. Vyfoťte si na koncertu Lady Gaga, fotku si vytiskněte pomocí tiskárny GL10 a rovnou si ji nechte zpěvačkou podepsat! A co nového Polaroid s Lady Gaga chystá? Říká se, že se můžeme těšit na fotoaparát, který dokáže posílat fotky přímo na Twitter, Facebook a další sociální sítě. Jenom ? můj telefon to už umí, potřebuji k tomu speciální foťák? A co vy? Pořídili by jste si takové brýle nebo tiskárnu? Pochlubte se v diskusi jak často posíláte fotky z mobilu na Facebook. Zdroj obrázků: Graziadaily.co.uk, Fastcompany.com Tagy: Lady Gaga, celebrita, celebrity, fotoaparát, foťák, Polaroid, fotobrýle, fotografické brýle, brýle s fotoaparátem, brýle s foťákem.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram