Svatební návrhářka Petra Pitelková se spojila se šperkařkou Eliškou Lhotskou

Svatební návrhářka Petra Pitelková se spojila se šperkařkou Eliškou Lhotskou

Dvě zvučná jména české módní a designové scény se spojila dohromady. Výsledkem jsou nejen zajímavé fotografie ale také společný pražský showroom.

Petra Pitelková známá pod svou značkou Petitée tvoří svatební šaty. Její tvorbu teď nově najdete v showroomu v pražských Holešovicích, který sdílí se šperkařkou Eliškou Lhotskou. Pokud přemítáte nad tím, jaké svatební šaty zvolíte na svůj vysněný den, nebojte se ozvat a přijít se podívat. "Zatím otevíráme dle domluvy, časem určitě chystáme i běžné otevírací hodiny. V ateliéru zapůjčujeme šaty z aktuálních kolekcí, budoucí nevěsty se ale mohou přijít jen podívat a inspirovat," popsala koncept fungování showroomu Petra Pitelková. Nejaktuálněji má na kontě značka Petitée právě spolupráci s Eliškou Lhotskou. Výsledkem jsou poutavé fotografie v černo-bílé úpravě, které zachycují moderní nevěstu. Na nich v detailních záběrech vynikne originálnost a nápaditost prstýnků, náušnic i řetízků.

Aktuálně Petra Pitelková pracuje na nové svatební kolekci pro sezónu 2019 a pochopitelně také přijímá objednávky na šití šatů na míru. Kolekce zimních šatů bude k dispozici v ateliéru v říjnu a na konci srpna plánuje nafotit jejich lookbook. Tvorbu Petry Pitelkové si můžete (kromě ateliéru) prohlédnout například 10. září v Mladé Boleslavi na svatebním veletrhu Galatea. Tam se vám naskytne pohled zejména na výstavu šatů návrhářčiných klientek ze sekce šití na míru.

Fotky: Urban photographe ; MAG photography/ Markéta Gorčíková

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram