Svatební punčochy nebo punčocháče?

Svatební punčochy nebo punčocháče?

Nezapomeňte na svatební punčochy, bez kterých se určitě neobejdete

Barvy
Záleží na vás a na vašich šatech. Už není přísným pravidlem vdávat se pouze v bílých šatech. Takže se řiďte tím, jakou barvu mají vaše šaty nebo sukně. Kdo má raději extravaganci, tak si klidně může obléknout punčochy v kontrastních barvách. Měly by ale být jednobarevné. Klasika jsou bílé, tělové. Mohou být ale i černé, zelené, červené nebo žluté či jiné.

Lesklé punčocháče
Jemné, ultralesklé a na dotek velmi hladké a měkké, se staly mezi nevěstami nejoblíbenějšími na celém světě. Jsou hodně pružné, proto se v nich budete cítit pohodlně. Navíc ty, které nemají zesílený sed, vypadají na štíhlém těle velmi elegantně. Vyrábějí se v mnoha barvách, ale nejlépe vyniknou bílé. Samozřejmě se vyrábí pro každý typ postavy a seženete je tedy i se zesíleným sedem či klínem nebo pro jakoukoliv výšku postavy.

Samodržící punčochy
Už nemusíte používat podvazkový pás, aby vám punčochy nespadly. Vyrábějí se punčochy samodržící, na které je opravdový spoleh a nemusíte se bát, že by vám spadly. Jejich konce tvoří ozdobný, často bohatý krajkový, pruh, který je zpevněn dvěma, i více silikonovými pruhy. Ty vám zaručí, že punčochy neslézají dolů. Materiál na punčochách obsahuje vysoké procento lycry, je velmi hladký na dotek a transparentní. Nožky tedy pocítí komfort a kvalitu. Jsou ale určeny pro štíhlou postavu, na silných nohách by se mohly zařezávat a dlouho byste v nich nevydržely.

Punčochy klasické
Až budete kupovat tyto punčochy, nezapomeňte si k nim rovnou pořídit i podvazkový pás. Jestliže máte skvělou postavu, pak budete takto oblečená vypadat velmi svůdně. Mohou si je obléknout i ženy při těle, jelikož podvazkový pás se vyrábí v různých velikostech a vršek punčochy se dobře přizpůsobí síle stehna. Takže je na vás, co si na svůj velký sváteční den k šatům zvolíte. Věřte ale, že i na takovém kousku oblečení záleží, i když je většinou schovaný pod sukní.

 

Zdroj fotografií: Tightsplease.co.uk

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram