Svatý Valentýn podle Josefa Klíra

Svatý Valentýn podle Josefa Klíra

"Josef Klír radí, co hezkého si na sv. Valentýna obléci a čím drobným a milým naši drahou polovičku obdarovat"

Každoročně se snaží jít s trendy a najít pro své zákazníky to, co by je oslovovalo. Za chvíli je tady svátek svatého Valentýna a tento rok připadá na neděli 14. února. Známý návrhář Josef Klír nám ke dni zamilovaných připravil pár drobných dárečků, kterými můžeme potěšit.

„Měli bychom dbát na to, abychom byli vždy CHIC a líbili jsme se okolí, protože vizuálno o nás hodně vypovídá,” říká návrhář. „Každý by si měl najít ten svůj osobitý styl nebo osobní originalitu, aby se náš oděv nestával pouze obětí diktátu nových trendů, nebo naopak obětí uniformního a unylého stylu, který nosí každý,” dodává.

Zajímalo mne, co hezkého by nám Josef Klír poradil, abychom si oblékly na oslavu svatého Valentýna s našimi milovanými protějšky, když už půjdeme na nějakou tu večeři či skleničku. Po rozhlédnutí se po butiku jsem nemusela otázku ani vznést. Převládá zde červená barva. Oblečte si cokoliv červeného, protože je to barva lásky a zaručeně váš protějšek upoutá.

 

Tady bychom vám rádi ukázali pár originálních kousků z jeho dílny

Každou ženu by jistě potěšilo, mít takovýto model ve svém šatníku.

Dostali jsme také radu, čím bychom drahou polovičku mohli obdarovat a potěšit. V návrhářově vzácné dílně vzniklo pár originálních drobností. Butik konkrétně naleznete na Vinohradech, kde si můžete tyto krásné kousky pořídit.

Nabízí se zde vše, co si můžete přát, od krásných a originálních rób na plesy šité na míru, až po konfekční oděvy, pánské i dámské. Navíc také drobné doplňky za cenu, kterou si může dovolit opravdu každý fanoušek Josefa Klíra. Návrhářův smysl pro humor se opravdu nezapře, protože tentokrát pro milovníky doplňků navrhnul i speciální valentinské ponožky. Jistě to může být milým a hřejivým dárečkem pro vašeho milého nebo milou. Jednoznačně s ním souhlasíme, že je právě in.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram