SYN v pohybu: cvičte stylově

SYN v pohybu: cvičte stylově

Ve čtvrtek 9. dubna jsme mohli v Radlické Kulturní sportovně vidět netradiční módní přehlídku značky SYN v pohybu, pod kterou tvoří mladá česká módní návrhářka Kristina Synek.

Už její první kolekce je v českém prostředí unikátní, protože prezentované modely jsou určeny především pro běh a atletiku. Jak říká sama návrhářka: "Všimla jsem si, že většina lidí běhá a sportuje především v globálně známých sportovních značkách. Výrazně jsem postrádala originální běžeckou módu navrženou českým designérem a vyrobenou v České republice za etických i férových pracovních podmínek."

 

Inspirací byla Kristině Synek geometrie archimédovských a platónských těles. Elegantně jednoduché potisky v modrých a růžových tónech vytvořila ve spolupráci s grafickým designérem Tomášem Jamborem. Botami, taškami, kompresními podkolenkami i běžeckými bekovkami doplnily oděvy rovněž české značky, konkrétně Botas 66 a Bekoff.

 

Důraz je samozřejmě kladen i na funkčnost modelů. Vnitřní materiály nové generace odvádějí vlhkost a vnější pak zajišťují nepropustnost vody a větru. Pokud si tedy poříďíte nějaký kousek nebo celou běžeckou výbavu z této kolekce, podpoříte české značky a navíc se budete cítit naprosto komfortně. 

 

Zdroj obrázků: synvpohybu.cz/

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram