Tankini: Plavky nejen pro dámy s křivkami

Tankini: Plavky nejen pro dámy s křivkami

Tankini - trend léta pro ženy, které se nerady odhalují až na dřeň, ale také pro milovnice barev a nápaditých střihů. Tankini se letos na pláži prosazují i přes všechny překážky, které skýtají letní dovolené. Naše redakce pro vás proto připravila několik tipů, jak na tankini.

zdroj: Pinterest.com

Pokud vám nejsou dost klasické bikiny a nejste fanynka ani jednodílných plavek, léto 2020 vám přináší tankini. Tankini jsou dvoudílné plavky, které však zahalují stejně jako jednodílné plavky. Tyto plavky jsou navíc velmi lichotící postavě. Zachovávají přirozené ženské křivky a zahalují nechtěné chybičky přírody.

Zdroj: Pinterest

Tankini můžete pořídit hned v několika typech. Barevné nebo jednobarevné. Se shodným spodním i svrchním dílem nebo s odlišným designem. Nejklasičtější, jestli se tedy dá v případě tankin vůbec o klasice mluvit, jsou tankini jednobarevné se shodnými díly. Horní díl má většinou srdcovitý výstřih, a tak je nutno přiznat, že v případě křivek je tento dekolt velmi lichotivý, zvláště když mají tankini vycpávky s push up efektem.

Zdroj: Pinterest

Zbytek horního dílu tankin je naopak více volný nebo vrásčitý či s okrasou, a tak tankini skryjí i sebevětší špíček, kterého jste se nestačila zbavit před začátkem letní dovolené. Některé tankini dokonce mají stahovací efekt, a tak můžete na dovolené nejen vypadat skvěle, ale také aktivně pracovat na zpevněném bříšku.

Zdroj: Pinterest

Spodní díl můžete dostat hned ve dvou provedeních. Klasické krátké nohavičky nebo prodloužené nohavičky. Tento díl je spíše funkčním prvkem tankin. Stejně tak funguje i látka, ze které se tankiny vyrábějí. Většinu je to velmi kvalitní plavkový textil s prvky neoprenu, který rychle usychá. To je v případě tankin stěžejní, jelikož jsou vyrobeny z více materiálu než klasické plavky.

Zdroj: Pinterest

Tankini jsou způsob, jak ovládnout letošní léto, které patří ženám, které mají křivky. Ženská krása v nich ukrytá je totiž chloubou každé dámy, ale občas se na ní trochu zapomíná. Tankini mohou být prostředek znovuobjevení ženskosti a krásy.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram