Taťána Gregor Brzobohatá oblékla na Ples jako Brno šaty Zuzany Kubíčkové

Taťána Gregor Brzobohatá oblékla na Ples jako Brno šaty Zuzany Kubíčkové

Jeden z nejluxusnějších plesů vůbec má za sebou svůj další ročník. Užily si ho známé české osobnosti, hrála vybraná hudba, podávaly se špičkové pochoutky a zároveň se pomáhalo potřebným! Jaké návrháře české krásky pro tuto událost zvolily?

Manželé Brzobohatí jsou nepřehlédnutelný a velmi krásný pár. Taťána pro tuto příležitost zvolila šaty návrhářky Zuzany Kubíčkové, které podtrhly její půvab a s lehkostí je po celý večer nosila. Nebála se ani tanečního parketu, na kterém si to s manželem Ondřejem parádně užili.

„Jsem obrovsky ráda, že tato noblesní akce má takový přesah! Organizátoři Ples jako Brno každoročně pořádají dražbu, ze které se podpoří senioři a děti. Letošní výtěžek se vyšplhal na úžasný 1 535 000 Kč,“ zveřejnila na svém Instagramu Taťána a dodala, že za její organizaci Krása pomoci peníze rozdělí na projekt dobrovolnického centra Adra Brno a na sociální službu, která zajišťuje péči seniorů v domácím prostředí „Doma bez obav“.

Na plese bylo k vidění spoustu známých osobností, jako například Inna Puhájková v rudých, sexy šatech návrhářky Sandry Mark.

Nikol Švantnerovou, která si ples užila se svojí maminkou, oblékli sourozenci Nikol a Jakub Ponerovi do elegantní černé. Sukně šatů připomínala zvonečky.

A něžná Nela Slováková obklékla své perfektní tělo do šatů návrhářky Zuzany Lešák Černé. Že jí to opravdu slušelo, je z fotek naprosto zřejmé.

Parádní model oblékla i americká zpěvačka Tonya Graves.

Denisa Spergerová, Miss Czech Republic 2019, pro tuto příležitost zvolila šaty mezinárodní značky Escada.

foto: instagram.com

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram