Temnota barev i lehkost materiálů se prolíná novou kolekcí značky LEEDA

Temnota barev i lehkost materiálů se prolíná novou kolekcí značky LEEDA

Temná barevnost šifonů se střídá s lehkostí lnů pastelových barev. Česká značka LEEDA opět zasahuje srdce svých módní fanoušků díky variabilitě nové kolekce.

foto: s laskavým svolením značky LEEDA

Letní šaty s charakteristickým celoplošným potiskem ze směsmi bavlny a lnu jsou ideální nejen pro horké letní dny. Nechybí ani vlněná prošívaná kimona s hedvábnou podšívkou vhodné k celoročnímu nošení. Přírodní materiály, jako je hedvábí, len, vlna, ale i funkční Thermocool. Plizováním transparentních materiálů s originálním potiskem Leeda vznikají neobvyklé struktury vhodné nejen k vrstvení a zajímavým kombinacím. Vzory na látky vznikly i pro tuto sezónu ve spolupráci s grafickým designérem Mariem Corradinim.

Kolekce obsahuje také variabilní hedvábné šaty, zejména v pískových, karamelových a fialových odstínech. Styling kolekce tentokrát designérka Lucie Kutálková doplnila šperky Pauline Hagan, francouzsko-britské designérky, tvořící v Praze a šperkařky Saskie Diez z Mnichova.

Zakladatelka značky LEEDA, Lucie Kutálková, se již od roku 2003 drží minimalistických modelů s promyšlenými detaily a důrazem na nositelnost, kvalitu, nadčasovost i udržitelnost. O ničem jiném ani není aktuální letní kolekce, která díky lehkosti a eleganci rozzáří všechny vaše letní dny.

Všechny modely Leeda jsou včetně potisků vyrobeny v České republice. Celou kolekci si prohlédněte v naší galerii.

 

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram