Tereza Vu představila kolekci spodního prádla s názvem Temná duše, která je inspirovaná filmovými divami

Tereza Vu představila kolekci spodního prádla s názvem Temná duše, která je inspirovaná filmovými divami

Rafinované spodní prádlo návrhářky Terezy Vu přináší ženám víc než jen dokonalý pocit ze sebe sama. Propracovanost střihů, ruční práce samotné návrhářky i kombinace materiálů jsou kombinací, která vyvrcholila v netradičním, industriálním prostoru nově zrekonstruovaného Futurea v Dolní oblasti Vítkovice na Fest1valu.

„Koncept Fest1valu mě uchvátil hned od samého začátku. Kombinace módy, designu, filmu a architektury mi přijde skvostná a když k tomu přidám ještě magickou lokaci Dolních Vítkovic spolu s úžasným organizačním týmem, tak myslím, že jsem se nemohla rozhodnout líp,“ říká Tereza Vu.

Celá přehlídka deseti modelů spodního prádla od Terezy Vu proběhla v prostorech ozvláštněných červeným nasvícením, které společně s modelkami oblečenými v luxusním krajkovém spodním prádle nejrůznějších střihů a variant tvořily netradiční kontrast. Ze samotného prostoru byla nadšená i sama návrhářka, která zde byla poprvé.

„Kolekce Temná duše je inspirována filmovými divami a jejich dvojím životem. Navenek sláva, opulentní večírky a pomyslný šťastný život, uvnitř temnota, vyhoření a narůstající deprese,“ dodává autorka kolekce.

Tereza je absolventkou London College od Fashion a jedinou designérkou v rámci ČR a Slovenska, která se věnuje tvorbě spodního prádla kategorii haute couture. Lingerie tohoto levelu se tak může přirozeně prolínat do segmentu plnohodnotného oděvu, jelikož často je nejen jeho absolutním základem, ale spolu vytváří i jeho vizuální a hodnotový „vrchol“. Na fest1valu představila polohu, ve které je výsostně (a ráda) „doma" – hořkou a živelnou – a ve které má právě výše zmíněný oděv své relevantní místo. 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram