Time to shine / city light

Time to shine / city light

V životě ženy přichází chvíle, kdy skončí s předstíráním, že je někým, kým není a rozhodne se být co nejautentičtější. Nastal čas jejího znovuzrození. A jakmile se setmí, skutečná diva ožije.

Zdroj: se svolením Anamé

Česká značka Anamé se již zapsala do našich srdcí a šatníků lehkým hedvábím i pohodlnou volnočasovou módou z měkké biobavlny. Věrna svému DNA zůstává velmi ženská, sofistikovaná a nositelná po celý den. Nejnovější kolekce podzim/zima 2022 - 2023 přichází s velkou výzvou a ještě větším leskem. Její inspirací se stala zlatá éra slavného Studia 54 v New Yorku. Je stejně smělá, hravá, energická, plná lesku i opulentních kožešin. Metalické odlesky se mísí s minimalistickými střihy, hlubokými rafinovanými průstřihy, ale i sofistikovanou ženskou elegancí.

Kromě večerní šatů a sukní obsahuje kolekce také nové vlněné oversize kabáty v několik barvách, oblíbené kašmírové a mohérové svetry i shopping bags s nepřehlédnutelným logem značky. A protože móda je velmi osobní záležitost, stal se poznávacím znamením Anamé také monogram, tedy možnost personifikace oblečení a doplňků formou výšivky. 


Zdroj: se svolením Anamé

Novinkou je také koncept Anamé Privée, který zahrnuje šití na zakázku a půjčovnu společenských šatů.

Anamé odráží filozofii moderní ženy. Je sloučením krásy a pohodlí: minimalistiské, volné, ušité z certifikovaných materiálů té nejvyšší kvality. Kromě společenské a večerní kolekce a základní řady hedvábných šatů a sukní nabízí Anamé také kolekce Každá z nich nese jiné prvky, materiály i střihy, stejně tak, jako každá z žen hledá něco jiného. Vzájemně spolu však souzní s cílem nejlépe vystihnout osobnost nositelky. Každý kousek lze nosit a milovat po celá léta. 


Zdroj: se svolením Anamé

Andrea Eichingerová

Zakladatelka značky je sama její nejlepší ambasadorkou. Maminka dvou dětí podniká již více než 22 let, a stojí za řadou úspěšných projektů, jako například kreativního prostoru The Senses. Oplývá krásou a srší energií. Právě její život v pohybu se stal základem pro značku, která ženám umožní být hezky oblečené po celý den a neslevit na kvalitě ani pohodlí. Značka, kterou si zamilují na první dotek. 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram