Tom Tailor Happy To Be: Voňavý recept na šťastný život

Tom Tailor Happy To Be: Voňavý recept na šťastný život

Být v harmonii se svým vnitřním já znamená žít tady a teď, spokojeně a svobodně. Tom Tailor se pokusil nalézt recept na šťastný život a přeložil jej do voňavé podoby. Poznejte novinku Happy To Be. Tato moderní florientální vůně si vás získá na první přičichnutí.

Vyzařujete opravdovou radost ze života a váš úsměv každého odzbrojí. Nepotřebujete nic předstírat a jen tak něco vás nerozhodí. Parfémovaná voda Tom Tailor Happy To Be byla vytvořena, aby ve své nositelce podnítila zdravé sebevědomí, autentičnost a svobodu sebevyjádření. 

Vzpomínky na slunce a moře

Tom Tailor Happy To Be je florientální vůně se svěžími citrusovými a elegantními vanilkově dřevitými akcenty. Je v hodná na každodenní nošení v jakémkoliv ročním období – v létě dokonale podtrhne vaši uvolněnou náladu a v zimě vás zahřeje příjemnými vzpomínkami na slunečné dny.

V úvodu vůně se prolínají osvěžující tóny citronu, šťavnatého grapefruitu a hořkého pomeranče. Závan podmanivé zázvorové lilie zve ke snění. V srdci se mísí svůdný jasmín s intenzivní vanilkou a špetkou soli. Finále představuje harmonické spojení nasládlého santalového dřeva, jemného kašmíru a neodolatelné ambry. 

HLAVA: grapefruit, citron, hořký pomeranč, zázvorová lilie
SRDCE: vanilka, sůl, vodní tóny, jasmín
ZÁKLAD: santalové dřevo, kašmír, ambra

Vůni dostanete v krásném flakonu s růžovým semišovým přívěskem. Snadno jej odepnete a můžete použít třeba jako stylový přívěsek na klíče nebo ozdobu na kabelku. 

Tom Tailor Happy To Be se prodává v drogeriích dm za 599 Kč.

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram