Tommy Hilfiger vzdává hold 90´s

Tommy Hilfiger vzdává hold 90´s

Tommy Hilfiger vzpomíná na rok 1990, do kterého nás zavede prostřednictvím nostalgické kolekce  HILFIGER DENIM TOMMY JEANS.

Hilfiger Denim Jeans nedávno odhalil svou Tommy Jeans kampaň s hvězdou Lucky Blue Smithem, jenž po boku Hailey Baldwin představil nostalgickou kolekci vzdávající hold stále populárnímu stylu z roku 1990, který nyní budeme moci okusit i my, protože právě v těchto dnech míří do prodeje.

Limitovaná kolekce HILFIGER DENIM TOMMY JEANS, jíž na oficiálních stránkách kultovní americké značky prezentuje nizozemský model Ton Heukels, nabídne zvláště nejčerstvější generaci nových stoupenců značky Tommy Hilfiger možnost vychutnat si uvolněnou náladu devadesátek.

Tedy dobu, která tvůrci a majiteli veleúspěšné módní značky dává vzpomenout na okamžiky, kdy začali vznikat jejich první spolupráce s hudebníky a dalšími celebritami, s nimiž se Tommy Hilfiger podílel na vzniku další nové pop kultury.   

Součástí kolekce jsou tak bavlněná trika zdobená neodmyslitelným velkoformátovým logem značky, jež se objevuje i na volnočasových mikinách či unisex džínových bundách, které zde z pochopitelných důvodů nemohou chybět.

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram