Top 6 přehozů přes plavky roku 2018 a jak vybrat ty správné

Top 6 přehozů přes plavky roku 2018 a jak vybrat ty správné

Plážová sezóna je v plném proudu, ale vy se k moři teprve chystáte? Podívejte se na nejlepší přehozy přes plavky roku 2018.

Letos se stejně jako loni roztrhl pytel s s kolekcemi nových plavek, ale i nových přehozů přes plavky a klasických šatů přes plavky. Nejen, že plážové šaty vypadají roztomile a naprosto famózně, ale ochrání vás také před UVA a UVB zářením. Vybrali jsme pro vás několik tipů, jak si v široké nabídce vybrat ty správné.

1. Alfa omega správného výběru je vybrat cover up tak, aby opravdu něco překrýval a nemuseli jste se tak stydět v něm jít třeba na oběd či nakupovat suvenýry. Takže byste se měli ujistit, že se v něm cítíte dostatečně pohodlně. Navíc v některých oblastech jsou místa jako například luxusní lobby bary, kde je cover up přímo nutností.

2. Nejlepší jsou cover upy, které jsou lehké, vzdušné a můžete je jen tak hodit do plážové tašky mezi ostatní věci, aniž byste poznali, že máte o jednu věc navíc.

3. Dále byste měli vybírat ty látky, které zároveň rychle usychají. K moři je to nezbytně praktické.

4. Jednou z hlavních podmínek je sladění barev s vašimi plavkami. Pokud máte více různobarevných plavek, můžete zvolit některé barvitější cover upy, ať už mozaikové, duhové či batikované. Pokud nemáte ráda ostré míchání barev, rozhodně raději zvolte jednobarevný přehoz bez jakéhokoli vzorování.

5. Pozor! Přehoz vás sice před sluníčkem ochrání, ale nenahrazuje osvědčený opalovací krém.

Zde jsme pro vás navrhli 6 best of roku 2018:

Coastal Blue

Tento cover up můžete zakoupit na Amazon za zhruba 35 dolarů. Je elegantní a lehký. Při procházce na pláži se budete v mořském vánku cítit jako víla a v rezortu budete za sexy kočku. Místo švů jsou na sukni velké rozparky, které vám pomůžou se volně pohybovat či dokonce plavat. Model můžete kromě černé koupit i ve světle modré barvě.

Trina Turk

Chcete-li si užít tropy každým douškem, pak se vám jistě bude líbit tento model o Triny Turk. Barevná mandala, ze které je model seskládán, dodá tu pravou pohodu vaší dovolené.

La Blanca

Pokud chcete vsadit na plážovou klasiku - La Blanca je ta správná volba. V tomto modelu navíc přidala sexy průhled. Nezapomeňte při výběru správné barvy promyslet i to, jak se bude hodit k vašim plavkám. Celkově můžete vybírat z devíti různých odstínů.

 

Mara Hoffman

Pokud chcete opravdu zazářit a nemáte hluboko do kapsy nebo se chcete jednou za rok rozšoupnout, nemůžete zvolit nic lepšího než šaty od Mary Hoffman. Z lehátka na romantickou večeři, v barevných dlouhých šatech budete vypadat perfektně kdykoli.

L*SPACE

Nedokážete si vybrat mezi změtí různých barev a vzorování? Nevadí, máme řešení. Bílá v jednoduchém střihu s véčkovým výstřihem se hodí ke všemu.

Old Navy

Připadají vám klasické coverupy a tuniky moc lehké a raději byste si na plavky navlékly krátké roztomilé kraťásky? Řešením je kraťáskový overal. 

Today; bestproducts.com; Revolve

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram