TOP outfity z předávání cen MTV 2019

TOP outfity z předávání cen MTV 2019

V New Yorku se na předávání cen MTV sešly ty největší hvězdy hudebního průmyslu. To nejlepší však byly outfity, se kterými se hudebníci představily na červeném koberci.

Sešli se v New Yorku. Věděli, že stěžejním úkolem nebude pouze odnést si nějaké ocenění, ale hlavně vybrat svůj MTV look tak, aby lahodil oku přítomných a dostal se mezi TOP outfity letošního ročníku. Barvou, která letošní trendy MTV provázela, se stala stříbrná. A je opravdovou výzvou. Zvučná jména předních značek, známé tváře zpěváků a zpěvaček a nádherné originální šaty. Ne všechny se však mohly měřit s nejlepšími z nejlepších. Zkrátka a dobře, zde je 10 nejlepších outfitů, které nám utkvěly v paměti. O to totiž právě jde nejvíce - zaujmout.

1. Jennifer Lopez 

Jasným vítězem o nejlepší šaty se stává J-Lo. Shodly se na tom všechny důležité magazíny módního průmyslu. Šaty s metalickým leskem od Versace doplněné psaníčkem Jimmy Choo.

2. Karlie Kloss

Karlie zvolila podobnou metalickou barvu šatů od Elie Saab, doplněné botami Giuseppe Zanotti a psaníčkem z nové kolekce Judith Leiber Couture.

3. Sofia Carson

Sofia Carson letos zvolila dlouhé barevné princeznovské šaty od Carolina Herrera z podzimní konfekce 2018.

4. Camila Cabello

Omračující šaty si na sebe vzala zpěvačka, která je zodpovědná za letošní hit léta Havnna. Šaty s lehkým batikováním jsou od Oscara de la Renta skvěle se doplňující s náušnicemi od Chopard.

5. Amara La Negra

Zpěvačka Amara La Negra vyšla na červený koberec jako bohyně v zelených šatech od Valentino Omar a božským make-upem, jehož autorkou není nikdo jiný než Kristen-Kaye Barnaby.

6. Madison Beer

Trochu jiný styl zvolila Madison Beer. Místo šatů zvolila originální bílý kostým od Raisa & Vanessa.

7. Nicky Hilton Rothschild

Jedinému retru, který se letos na MTV objevil, vdechla život Nicky Hilton Rothschild v šatech od Valentina.

8. Shawn Mendes

Zpěváka a lamače srdcí mnoha fanynek Shawna Mendese si získal modrozelený oblek od Paula Smitha. Rozhodně TOP pánský outfit letošního ročníku.

9. Frankie Grande

Frankie Grande, bratr zpěvačky Ariany Grande a finalista soutěže Big Brother, se na předávání cen objevil ve velmi netradičním oblečení kombinováno s ještě netradičnějším a drzejším líčením. Největším trendy kouskem na jeho outfitu je flitrovaná bunda ve stylu Michaerla Jacksona v barvách duhy.

10. Winnie Harlow

Modelka, o které se ví, že má styl, opět nezklamala. Trpí vzácnou kožní chorobou vitiligo, ale ani tento nemilý osud ji nezastavil v její vysněné kariéře, ani v tom, aby vypadala úžasně na letošních cenách MTV. Šaty jsou z kolekce Zuhair Murad Couture.

Vogue; Bossip;

Fashion Awards; People

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram