Trendy účesy tohoto roku podle Instagramu, které musíte znát

Trendy účesy tohoto roku podle Instagramu, které musíte znát

Sedm účesů z Instagramu, které jsou hitem letošní sezóny. Přivítejte variace ofiny i návrat 60. let.

Co se vlasů týče i malá změna udělá zázrak. A čím více nám léto klepe na dveře, tím více toužíme po změnách a experimentech. Jenže, kde začít, pokud se hned nevrhnete do aplikace zářivých letních odstínů přímo na vlasy? Nechte se inspirovat naším výběrem těch nejlepších účesů tohoto roku přímo z Instagramu. 

Vytvarovaný účes

Je to těch pár vln kolem obličeje, které jsme si tolik zamilovali na přehlídkách Victoria's Secret. Nenucenost, lehkost a hravost. Hlavně žádná uhlazená nuda, která zůstává v roce 2017. Skvělou inspiraci naleznete na Instagramu modelky @ganna_bogdan .

Ofinka po francouzsku

Pokud jste někdy váhala nad tím, zda si nechat zase udělat ofinu, je to správná doba, protože francouzský styl nejenže vládne již několik let módnímu průmyslu, ale také teď kraluje účesům. Právě ta nepravidelná a lehce rozcuchaná ofina je to, co stačí, aby to z vás rázem udělalo nového člověka. Modelka @sashaedavidson přesně ví, jak si s takovou ofinou vyhrát. 

Ofina jinak

Pokud je pro vás ofina příliš velký závazek, uděláte stejně dobře, když zvolíte něco napůl. Jak to vypadá a jak využít všech možností, které tato ofina nabízí, je nejlépe vidět na modelce Victoria's Secret @romeestrijd .

Krátké a rozcuchané

Každý obdivuje vlasy @lifeofboheme. Nic totiž neřekne víc, jako několik nepravidelných loken po bradu. 

60. léta

Pokud se cítíte na opravdu velké experimenty, tak toto bude jako na míru pro vás. Protože ten typický účes pro víly z šedesátek je zpět. @taylorlashae je přesně ten typ, který tomuto šedesátkovému účesu umí dodat šmrnc. 

Ta dokonalá trvalá

Hádejte, co se vrátilo zpět? Ačkoliv trvalá není pro každého, s někým může udělat hotové divy. Například modelky @micarganaraz nebo @kelseymartinovich skutečně ví, jak v tom chodit.

Medové léto

Byl by hřích nezmínit hvězdu Instagramu a francouzskou ikonu @jeannedamas. Její francouzský šarm obdivuje nejedna žena. Jeanne se navíc chlubí úžasným medovým odstínem hnědé se zlatavými odlesky, které jí rozjasňují tvář. 

Pravidla na dokonalý účes a vlasy jsou jednoduchá. Život a přirozenost. S tímto přístupem letos není možné šlápnout vedle. 

instagram.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram