Tři rozdílné pohledy na jarní pánskou módu 2017: Dsquared2, Versace, Dolce&Gabbana

Tři rozdílné pohledy na jarní pánskou módu 2017: Dsquared2, Versace, Dolce&Gabbana

Móda má snad nekonečno různých podob. Tři z nich se naprosto zřejmě projevily ve třech jarních pánských kolekcích na další sezónu. Představuje Dsquared2, Versace a Dolce&Gabbana. 

Dsquared2

Frajeřina v první řadě. Asi tak nějak působila show moderní značky Dsquared, která je známá pro svůj extravagantní přístup k módě. I tentokrát jsme se dočkali do půl těla odhalených modelů v džínech. Ani díry, ani zvonový střih, ani vyšusovaný dojem. Džíny pro jaro 2017 připomínají pracovní kalhoty postříkané od vápna. Ve stejném duchu jsme zahlédli i džínové košile, na nichž bílé skvrny působí už spíše jako batika. K tomu formální klobouky, černé piercingy a náušnice. Dsquared2 nás přesvědčila, že je značkou mnoha tváří. 

Versace

Šusťákové pláštěnky v tlumených zemitých odstínech a se vzory. Poměrně neobvyklý nápad pro pánskou jarní módu. Velké kulaté sluneční brýle a legíny. Se vší upřímností nám kolekce připomínala sportovní módu, kterou navrhuje Stella McCartney pro adidas. Netradičně zpracované se ukázaly být použité délky. Delší blazery do poloviny stehen a tříčtvrťáky? Však proč ne, že?! Alespoň máme na co nového se dívat. A co očekávat v ulicích příští léto.

Možná ne tedy úplně na těch českých, ale na dovolené alespoň nebudete překvapena...

Dolce&Gabbana

Italské duo znamenalo sázku na formální jistotu, kdy elegance má moc nad vším ostatním. Byť se mezi desítkami modelů značka odklonila od ryze formálních obleků, vždy se k nim vrátila zpět a převahu si i tak udržely. V kolekci jsme se seznámili s inspiračním motivem Afriky. Kde? Třeba na zlatém saku, které demonstrovalo vytříbený vkus černošských mužů, když se objeví na společenské události. 

vogue.com/fashion-shows

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram