Tři tipy na knížky pod stromeček od ženských autorek

Tři tipy na knížky pod stromeček od ženských autorek

Zachumlat se pod deku, dobře se uvelebit a začíst do nové knížky, je dokonalou představou mnoha knihomolů. Jestli k nim také patříte, pojďte s námi nahlédnout do vánočních tipů, co by se vám nebo vašim blízkým mohlo ke čtení hodit pod stromeček.

Období Vánoc je skvělým časem, kdy se můžete bez výčitek začíst do knížek, aniž by vám cokoliv neodkladného uteklo. Dobrý čaj nebo svařené víno, zapálená svíčka a čas jenom pro vás a nový příběh, do kterého se plně ponoříte, tak můžou vypadat ideální vánoční chvíle. A do čeho se začíst? Připravili jsme pro vás tři tipy na skvělé knížky.

Odhalení Marie Magdaleny od Meggan Watterson

První apoštolka, její feministické evangelium a láska, která je silnější než smrt, to je příběh autorky Meggan Watterson, která s palčivou jasností vysvětluje, jak a proč byla Marie Magdalena zobrazena jako prostitutka Máří, a podává historicky a teologicky přesnější zobrazení toho, kým Marie byla v raném Kristově hnutí. Také vypráví, jak jí objev Mariina evangelia umožnil praktikovat a prožívat lásku, která nikdy nekončí, lásku, která všechno proměňuje. Lásku, která je silnější než smrt.

kniha Odhalení Marie Magdaleny je dostupná na Grada.cz za 399 Kč 

Šťastné dny autorky Gabrielle Bernstein

V knížce Šťastné dny najdete návod, jak žít klidný a vyrovnaný život. Oblíbená autorka seberozvojové literatury a motivační řečnice Gabrielle Bernstein jej vepsala mezi řádky pozoruhodně otevřeného a upřímného příběhu, ve kterém vypráví o své vlastní cestě k uzdravení z traumatu. Její vyprávění o bolestné pouti za štěstím ukazuje čtenářům cestu ven z traumatu a strachu ke svobodě a lásce.

kniha Šťastné dny je dostupná na Grada.cz za 382 Kč

Třicátý kilometr od Kateřiny Dubské

Taky se vám občas nechce zapnout navigace? A taky pak vždycky skončíte v koloně? Mozaika dobře známých životních situací. Vztahová sonda. A především naléhavý apel na nutnost hledání spravedlnosti, ať už jsou okolnosti jakékoliv. Tím vším je nový román Kateřiny Dubské, mistrné vypravěčky a znalkyně hlubin lidské duše.

Kniha Třicátý kilometr je dostupná na Grada.cz za 319 Kč

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram