Tričko od Victorie Beckham pro World's AIDS Day

Tričko od Victorie Beckham pro World's AIDS Day

Victoria Beckham vytvořila jako ambasadorka dobré vůle OSN tričko, jehož koupí podpoříte světový den věnovaný AIDS. Jedná se o minimalistický kousek s růžovou a červenou stužkou.

Victoria Beckham se před dvěma měsíci stala UNAIDS ambasadorkou dobré vůle OSN podporující program zaměřený na HIV a AIDS. Už z první tiskové konference bylo znát, že Victoria svou novou roli bere velmi vážně a chce pomoci něco změnit. A chopila se hned první velké příležitosti, která se objevila - světový den AIDS, který každoročně spadá na datum 1. prosince. Victoria navrhla minimalistické tričko s růžovou a červenou stužkou a sama si ho i propaguje jako modelka.

Tričko od bývalé Spice Girl a současně módní návrhářky Victorie Beckham pořídíte za 90 britských liber v obchodě World's AIDS Day v londýnském Mayfair nebo online na jejich webových stránkách. Veškerý zisk z prodeje trička poputuje programu Organizace spojených národů, jehož cílem je vymýtit epidemii AIDS do roku 2030. Victoria se do propagace snaží zapojit i své vlastní zákazníky a žádá je o podporu nejen ve svém kamenném obchodě s heslem Zero discrimination, ale povolává je i na sociálních sítích.

Victoria už jako ambasadorka stihla navštívit Sowteo v Jihoafrické republice, čímž se snažila zvýšit povědomí o přenosu HIV na malé děti. Později věnovala 600 kousků ze svého šatníku k prodeji, výtěžek dostala nezisková organizace Mothers2mothers, jež zaučuje a zaměstnává matky nakažené HIV.

Foto: dailymail.co.uk, Instagram/victoriabeckham

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram