Účesy z Českých lvů – ruky kadeřníků byly znát! Někdy se povedly více, jindy nic moc!

Účesy z Českých lvů – ruky kadeřníků byly znát! Někdy se povedly více, jindy nic moc!

Herecké hvězdy před Českým lvem účesy rozhodně nepodcenily. 

Jitka Asterová je právě tím případem, kde je možná načechrání až příliš. Její hříva je sice dokonalá a zdařilá, ale k její postavě by chtělo nějaký ten centimetřík na objemu ubrat. To ale rozhodně nemění nic na tom, že na Českých lvech byla jednou z nejlépe učesaných dam.

Krásný jednoduchý mírně zvlněný účes slušel i herečce Kláře Issové. Ale co Kláře nesluší? Další zdařilé účesy patřily Evě Hruškové, která předvedla také nejlepší „párový“ outfit se svým partnerem Janem Přeučilem, nebo Soňa Norisová, která ledabyle sepnuté vlasy s jemnými vlnkami přetvořila v dokonalý účes ke své červené večerní toaletě.

Ne vždy se však povede! Veronika Žilková už sice není mladice, má ale štěstí, že ji příroda nadělila mladistvý vzhled. Proč si tedy přidávat roky účesem? A přitom by stačilo z tohoto účesu nechat vykouknout uši. Ivu Pazderkovou sice všechna média vyzvedávají podle mne však neprávem. Celý její vzhled působí dost uměle a vlasy ze všeho nejvíce. Připomínají špatně padnoucí paruku. Chtělo by to ubrat na ofině 1 až 2 centimetry a to na délku i do stran a z divně rovně střižených vlasů vykouzlit spíše obleji působící mikádo.

Nejhorší účes předvedla ale Klára Vytisková. Nepřirozený blond řve s tmavým obočím a navíc účes opět vypadá jako nepovedená paruka - tentokrát z 80.let. Vlasy si měla Klára zčesat více za uši a na peroxidový blond navždy zapomenout! „Udělat něco z vlasy“ rozhodně měla i Bára Poláková. Není zrovna majitelkou dokonalé hřívy, ale když příroda nenadělí, třeba jí pomoci. A vrabčí hnízdo v slavnostní účes nepromění ani velké náušnice!

 

Zdroj obrázků: Halin Selasicz, Moda.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram