Úchvatný pohled ženských očí vykouzlí nová kolekce Black Sensation od značky Dermacol

Úchvatný pohled ženských očí vykouzlí nová kolekce Black Sensation od značky Dermacol

Toužíte po smyslně nalíčených očích ve stylu Brigitte Bardot?

Toužíte po smyslně nalíčených očích ve stylu Brigitte Bardot, Marlene Dietrich nebo máte ráda přirozenost a chcete jen nenápadně zvýraznit přednosti svých kukadel? Oči jsou výrazem ženskosti adokáží podtrhnout sex-appeal akrásu ženy, aťuž zvolíte výrazné nalíčení nebo jen jejich jemné zvýraznění. Kosmetická značka Dermacol přichází s novou kolekcí Black Sensation, která vám dá dostatek prostoru při vytváření očního make-upu dle vašich představ. Sada obsahuje oční linky, tužky na oči, oční stíny, fix na oči ařasenku, vše v intenzivním černém odstínu s dlouhotrvajícím krycím efektem.

V kolekci Black Sensation od značky Dermacol si můžete vybrat celkem ze sedm novinek podle toho, která vám bude nejvíce vyhovovat. Nebo můžete experimentovat, zkoušet každý den nový styl očního make-upu a být tak každý den úplně jiná. S kolekcí Black Sensation vytvoříte velmi snadno dokonalé nalíčení a precizní orámování očí.

Micro Black – Mikrotužka na oči (černá)
Tenoučká oční linka dokáže oko zvýraznit a přitom zachovat jeho přirozený vzhled. Díky super tenkému hrotu snadno a velmi přesně vykreslí oční kontury. Díky její voděodolnosti vám bude ideálním společníkem na hory nebo do sauny. Na ořezávátko zapomeňte, je automatická. Cena: 99 Kč Matt Black – Matná tužka na oči (černá) Pokud jste zvyklé si líčit vnitřní linku, sáhněte po této automatické tužce. Matný efekt vydrží po celý den. Je vhodná pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček. Cena: 99 Kč.

Metallic Black – Oční stíny a tužka 2 v 1 (metalická černá)
Tuto tužku můžete využít na více způsobů, buď pro širokou linku, nebo oční stíny v metalickém odstínu. Je ideální také pro kouřové líčení. Díky voskové textuře je aplikace velmi příjemná, souvisle kryje a rychle zasychá. Je voděodolná, takže se s ní nebojte vykročit ani do vlhkého počasí. Cena: 99 Kč.

Precise Black – Fix na oči (černý)
Oční linka ve fixu dokáže během pár vteřin vykouzlit zázraky. Ideální je navykreslení očních linek, pokud spěcháte nebo nemáte dostatečně pevnou a přesnou ruku. Díky snadné aplikaci během chvíle vykouzlíte svůdný kočičí pohled. Fix na oči rychle zasychá a na víčku vytvoří hedvábný povrch. Je voděodolný a vhodný i pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček. Cena: 99 Kč.

Powder Black – Pudrová oční linka (černá)
Pudrová oční linka v sytě černé barvě s inovativním aplikátorem zaručuje snadné nanášení v různé intenzitě a šířce. Je ideální pro kouřové líčení a vhodná pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček. Cena: 149 Kč.

Ultra Black Dipliner – Tekutá oční linka (černá) Pokud milujete spíše lesklé oční linky, sáhněte právě po ní. Voděodolná tekutá oční linka spevným hrotem snadno přilne kvíčku, rychle zasychá a vytváří lesklý povrch. Cena: 149 Kč.

Black Sensation – Intenzivně černá prodlužující řasenka
Poslední tečkou, která korunuje celé líčení, je aplikace řasenky. Nová řasenka Black Sensation v ultra černém odstínu řasy výrazně prodlouží již po první aplikaci. Osvůdný pohled se postará inovativní kartáček, který řasy rozčeše a stejnoměrně nalíčí. Řasenka s obsahem vitaminu E, panthenolu a včelího vosku řasy chrání a vyživuje pocelý den. Cena: 199 Kč.

O značce Dermacol
Historie původní a stále české kosmetiky Dermacol se začala psát ve Filmstudiu Barrandov v Praze. Odborníci z filmových studií se velmi brzy spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze a zahájili tak od počátku velmi úspěšnou spolupráci mezi specialisty v kosmetice postavené na lékařských principech a experty na filmový make-up. V té době byl uveden krycí make-up Dermacol, jeden z prvních v Evropě a na světě vůbec.

Licence na něj se podařila v roce 1965 prodat až do Hollywoodu. Můžeme se tedy pyšnit tím, že krása mnohých filmových hvězd má svůj původ v kosmetice Dermacol z Prahy. I nyní si Dermacol udržuje svou dynamiku. Kromě evropských států se s ním můžete setkat také v USA, Kanadě, Austrálii a mnoha zemích Středního i Blízkého Východu. Vedle významných úspěchů v zahraničí zůstává Dermacol v Čechách synonymem pro make-up. Každý čtvrtý make-up prodaný v České republice je právě od značky Dermacol. Každý pátý přípravek ze zpevňující péče o tělo je také Dermacol. Dermacol poskytuje dokonalou péči pro všechny typy pleti a její problémy. Nezáleží, jestli máte pleť mladou či zralou, normální či suchou, mastnou nebo problematickou. Dermacol pomáhá svým spotřebitelkám, aby se cítily a vypadaly lépe.

 

Zdroj obrázků: Dermacol

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram