Účinná péče pro smíšenou a problematickou pleť

Účinná péče pro smíšenou a problematickou pleť

Smíšená a mastná pleť potřebuje účinnou péči zacílenou na důkladné čištění a zabránění tvorbě nedokonalostí. Řešení nabízí čisticí řada NIVEA DERMA Skin Clear. Pro péči pak nově v portfoliu NIVEA najdete Zmatňující denní krém. 

Je jedno, kolik je vám let. Pupínky a další nedokonalosti pleti vás mohou trápit nejen v období dospívání, ale třeba i po čtyřicítce. Děje se tak zpravidla, když je vaše pleť smíšená nebo mastná. Kvůli tomu, že produkuje větší množství kožního mazu, dochází k tomu, že se ucpávají, a tím i rozšiřují póry. Hromadí se v nich totiž nejen maz, ale také odumřelé kožní buňky. To má za následek právě tvorbu projevů akné a dalších nedokonalostí.

Těmto problémům lze předejít účinnou a cílenou péčí, která spočívá v první řadě v důkladném a hloubkovém čištění pleti, jehož součástí je také exfoliace. Jedná se o odstranění odumřelých buněk, díky čemuž se podpoří přirozená regenerace pokožky. Účinné a zároveň jemné čisticí produkty určené právě pro péči o problematickou pleť nabízí řada NIVEA DERMA Skin Clear. Obsahují tři klíčové látky, mezi které patří kyselina glykolová (AHA), kyselina salicylová (BHA) a niacinamid.    

Dalším krokem péče o smíšenou pleť je pak hloubková hydratace, kterou jí poskytne nový NIVEA Zmatňující denní krém.

Obsahuje aloe vera a minerály, které pokožce dodají nejen hydrataci, ale také potřebnou výživu. Navíc redukuje kožní maz, pleť zmatňuje a snižuje její lesk. Krém se rychle vstřebává a má veganské složení. Samozřejmostí je složení bez mikroplastů a tuba z recyklovatelného materiálu. 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram