Událost plesové sezony roku 2014: Česko-Slovenský ples

Událost plesové sezony roku 2014: Česko-Slovenský ples

  Česko-Slovenký ples se sloganem „Ve dvou se lépe tančí“

Kotvalova, Kerestešová, Ruden, Kostková, Mátlová. Které to slušelo nejvíc?
 
Krásné ženy jsou vždy ozdobou každé společenské události. Ne jinak tomu bylo i na letošním Česko-Slovenském plese v pražském Obecním domě.
Jednou z těch, co ten večer přišla „vyvětrat“svou robu, byla podnikatelka Tamara Kotvalová s pří telem Romanem Hajabáčem.
„Připravovala jsem se velmi rychle, protože jsem byla obchodně v zahraničí a ještě dobírám penicilin, takže jestli půjdeme nebo ne, bylo rozhodnutím okamžiku. Já sama se považuji jak za Češku, tak za Slovenku. Rodiče mám slovenské, ale žijí v Čechách, takže tento ples podpořit zkrátka musím,“ říká Tamara, která se trochu obávala, aby se nedostala do řečí kvůli svým šatům, které má již několik let, a jejichž lesk jen lehce podtrhla šperky značky Dior.
 
Herečka Andrea Kerestešová měla šaty půjčené od Vladimíra Staňka a její přítel na ní mohl oči nechat. Tanečníci prý nejsou velcí, ale ploužáky si ujít rozhodně nenechají. Oba vypadali, že si večer plný tance užívají, ale párkrát do roka jim to prý stačí. „ Každá žena se ráda hodí do gala, ale má to i své nepříjemné stránky. Musíte si pořád dávat pozor, hezky se tvářit, hezky stát, všechno to dlouho trvá, a navíc dávat pozor, aby se nezničily šaty.
 
Taková Natali Ruden byla na honosném plese vyloženě ve svém živlu. Módní návrhářka dorazila v modrých - flitrových šatech, překvapivě bez mužského doprovodu. „Dnes jsem zde s kamarádkou, která dělá design šperků a spolupracujeme spolu,“ řekla Natali a dodala, že bez svého partnera tancovat nebude, ale o to víc bude sledovat dění v sále. „Ples si moc užívám. Hlavně jsem čekala na vystoupení Karla Gotta, protože pro mě je tady nejvzácnější on. Ale samozřejmě koukám na dámy, které tady jsou, a musím říct, že některé jsou oblečené skutečně pěkně.“
 
Tereza Kostková letos Česko-Slovenský ples společně s Marošem Kramárem moderovala. A kdo byl autorem její večerní toalety? „Šaty jsou od Jiřinky Tauchmanové. Šila mi šaty na mnoho řad Stardance i na Duety. Většinou moderuji v šatech od ní nebo od Táničky Kovaříkové. A protože Jiřinka dělá šaty hodně zdobné, tak na akce, jako je právě Obecní dům nebo Žofín, si většinou beru věci od ní,“ řekla Tereza a přiznala se, že na plesech mnohem raději pracuje než jen tak sedí a popíjí. 
V doprovodu svého tureckého přítele Yohana dorazila také zpěvačka Kateřina Mátlová. A jelikož její přítel v Turecku podniká se šperky, svou drahou polovičku na ples náležitě vybavil. Kateřina na sobě měla kolekci Lapis Diamond (kombinace zlata, diamantů a stříbra) v hodnotě přes dva miliony korun a patrně se tak stala nejdražší ženou plesu. Šaty, které si Kateřina na ples vzala, byly značky Windsors, se kterou zpěvačka spolupracuje. 
 
Zdroj:Herminapress.cz
 
Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram