Unaveným nohám po běhaní pomohou adjustační ponožky

Unaveným nohám po běhaní pomohou adjustační ponožky

Máte rádi běhání, ale moc dobře víte, že by si vaše chodidla po něm také potřebovala pořádně odpočinout? Speciální Adjustační ponožky jim pomohou.

Unaveným nohám po běhání prospívá střídání studené a teplé vody ve sprše a jejich jednoduché zvednutí nad sebe, aby se odkrvily. Kromě těchto běžných triků můžete vyzkoušet také moderní způsob speciálních Adjustačních ponožek. Ponožky fungují na principu měkkých polštářků,  které se vsunou mezi prsty. Ty vám pomáhají navracet chodidla do správné polohy. Není třeba k jejich použití dospět až v momentě, kdy trpíte bolestmi, křečemi či vbočeným palcem. Vašim nohám prospěje také preventivní nošení.

Adjustační ponožky byly navržené ve Spojených státech amerických, kde jsou i patentované. Určené jsou úplně pro všechny, včetně těch, které už trápí jeden z problémů: vbočený palec, kladívkové prsty, křivé a stísněné prsty, časté křeče v prstech, unavené nohy, oteklé nohy, kuří oka, anebo pro ty, kteří pociťují, že jejich nohy by si zasloužily celkovou úlevu. Pokud rádi běháte, doporučujeme si Adjustační ponožky nasadit poté, co se po doběhnutí osprchujete, a můžete si je nechat také po celou noc. 

 

 

A ráno se budete cítit jako znovuzrození.

Adjustační ponožky snadno zakoupíte na www.pro-nozky.cz.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram