Usnadněte návrat do školy sobě i svým dětem. Víme, jak na to!

Usnadněte návrat do školy sobě i svým dětem. Víme, jak na to!

“Těšíte se do školy?” a „Máte už nakoupené všechny věci?“ Podobné věty slýchávají děti i rodiče často, hlavně v druhé půlce prázdnin a zejména pak budoucí prvňáčci, pro které je škola něčím novým.

foto: se svolením Rohlik.cz

Návrat do školy však přináší spoustu starostí, plánování a nakupování. Usnadněte si ho a nakupte vše potřebné od papírenských potřeb po zdravé svačinky na Rohlik.cz. Vše pro ten nejskvělejší návrat do školy vám kurýr doručí domů už do 90 minut. Pokud se navíc stanete členem klubu Rohlíček, máte nárok na nejrůznější slevy na dětský sortiment.   

První, poslední do školy

Kromě toho, že jsou pomůcky nezbytné pro každého školáka, lze jimi dítěti návrat a  pobyt ve škole zpříjemnit. Řekněte své ratolesti, ať vám pomůže s výběrem a z pohodlí domova si vyberte třeba gumovací pera Pilot v nejrůznějších barvách, sešity s pestrými vzory, pastelky a tužky Koh-i-noor nebo láhve a svačinové krabičky.

foto: se svolením Rohlik.cz

Svačina do školy - hlavně chutně a zdravě

S návratem do školy se vrací i pravidelná příprava svačin pro děti. Není pochyb o tom, že dobrá svačina školákovi zpříjemní den a zároveň dodá energii mysli i tělu. Chybí vám inspirace? Podívejte se na Rohlik.cz na nejrůznější tipy a recepty. A pokud nestíháte, zkuste už hotové svačinky od značky Pappudia. Pod touto privátní značkou Rohlíku seženete třeba výborné bagely, bagetky a sendviče nebo zdravé zeleninové a ovocné mixy v krabičce.

foto: se svolením Rohlik.cz

Tip - do výbavy pro prvňáčka nezapomeňte na:

* Penál 

* Kvalitní pero - ideálně gumovací, na Rohlik.cz seženete různé barvy třeba od značky Pilot

* Další psací potřeby - pastelky, obyčejné tužky různých tvrdostí, guma, ořezávátko, nůžky s kulatou špičkou, pravítko

* Obaly na sešity a učebnice

* Desky na sešity 

* Desky na čísla a písmenka 

* Vybavení na výtvarnou výchovu - ta začíná kufříkem, který je třeba vybavit. Patří do něj vodové barvy, štětce, kelímek, voskovky, hadřík, zástěra, lepidlo. 

foto: se svolením Rohlik.cz

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram