Už jste slyšeli o pořadači do kabelky?

Už jste slyšeli o pořadači do kabelky?

Pořádek a přehled, to budete mít, když si pořídíte organizér. Organizujte si svoji kabelku. Máte rádi, když věci mají svůj řád? Správný organizér se hodí do každé kabelky. Už nemusíte zběsile hledat klíče nebo oblíbenou rtěnku několik minut.

zdroj: pexels.com

Každá žena zná určitě ten pocit, když beznadějně několik minut loví v kabelce a nemůže najít tu jedinou potřebnou věc. Mezitím se vysype všechen nechtěný obsah na zem a vy stejně nenalézáte tu jedinou důležitou věc. Pořiďte si proto svůj organizér.

Když stále něco hledáte

Organizér do kabelky se pro vás může stát skvělým a praktickým pomocníkem. Jednoduše během pár minut zorganizujete vše, co máte ve své kabelce. Všechno bude mít své místo. Ať už jde o klíče, peněženku, telefon, malovátka, žvýkačky, kapesníčky, zrcátko nebo parfém. Prostě to, co jako ženy, každý den taháme v kabelkách. A že je toho opravdu hodně!

zdroj: pexels.com

Praktický pomocník

Stačí jeden praktický organizér a během pár sekund najdete to, co hledáte. Nezní to jako opravdová záchrana? Navíc se nemusíte bát, že si poškrábete mobil nebo rozbijete svojí oblíbenou voňavku.

zdroj: unsplash.com

Jaký organizér si vybrat

Existují různé velikosti organizérů v několika barevných provedení. Barvy můžete vybírat takové, aby se hodily do kabelky nebo můžete zvolit kontrastní barvu pro nevšední vzhled. My pro vás máme skvělý tip – ručně šité organizéry do kabelek. S nimi udržíte pořádek ve svých kabelkách a zároveň pečujete o její vnitřek. Můžete si vybrat malý, velký nebo podle vámi zadaných rozměrů na míru z kvalitního materiálu.

zdroj: archiv organizuju_kabelky

Organizéry skvěle pomohou i maminkám do kabelky nebo tašky pro jejich miminka. Více kapes, více prostoru! Organizér si můžete koupit do malé i velké kabelky. V jaké barvě bude ten váš?

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram