Už vás obsah vašeho šatníku nudí? Poradíme, jak i přesto vytvářet zajímavé outfity

Už vás obsah vašeho šatníku nudí? Poradíme, jak i přesto vytvářet zajímavé outfity

Známe to všechny. Těm, co to popírají, nevěřte! Jsou jednoduše dny, kdy si přejete mít úplně jiný obsah šatníku než máte a přebudovat váš styl. Zdá se to příliš složité. Ale opak je pravdou.

Protože triky, které vám Móda.cz právě předá do života, se budou hodit. Alespoň v ty okamžiky, kdy svůj šatník ze srdce nemáte ráda, protože má: málo basic kousků / moc basic kousků / příliš barev / žádnou barvu / příliš džínů / ani jedny džíny... 

1  Vyřaďte všechno, na co už vás nebaví se koukat. Staré svetry od babičky, které jste nikdy nenosila, nepovedené dárky prvních přátel, úlovky ze slev, které jste koupila v záchvatu shopaholictví, to co je vám příliš velké či příliš malé.

2   Udělejte si pořádek ve skříni a přerovnejte si ji. Vyměňte sportovní oblečení za formální, svetry za džíny a proložte si poličky voňavými mýdly. 

3   Vezměte si k ruce seznam věcí, které by váš šatník neměl postrádat a zaškrtejte si, co máte a co si chcete pořídit. O takové kousky pak šatník postupně obohacujte. 

4   Dejte si dohromady všechny šátky a nezapomínejte, že právě ony pozvedají outfity na vyšší úroveň. Využijte jich k jemnému úpletu, přiléhavým šatům i trenchcoatu. Těmi malými čtvercovými můžete ozdobit oblíbenou kabelku. 

5   Máte nějaké oblíbené džíny, ale je na nich vidět, že nejsou zrovna z nejnovější kolekce? Roztrhejte si je. Návodů je na internetu spoustu. A navíc ripped džíny letos letí!

6   Zkuste kombinovat náhrdelníky, které se k sobě na první pohled nehodí. To stejné můžete zkusit i s náramky. 

7   Porozhlédněte se po doplňcích, které normálně nenosíte - klobouky, pásky, výrazné prstýnky. 

8   Při dalších nákupech se vyhněte vašim oblíbeným obchodům a vejděte do těch neznámých. Věříme, že objevíte pořádné poklady.

9   Podívejte se v pánských odděleních po kouscích, které do vašeho šatníku dokonale zapadnou. A nebo jen otevřete ten partnerův!

10   Černé balerínky vyměňte při tvoření outfitu za tmavě modré, černé lodičky za nude lakované a sako za koženkový křivák. 

11   Pořiďte si kousky, které mluví za vás a vždy vám zlepší náladu. Váš šatník jistě rád přivítá triko s nápisem : This is my too tired to function T-shirt!

Zdroj fotek: pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram