V jarní kolekci svatebních šatů Zuhair Murad 2018 převládly průsvitné krajky

V jarní kolekci svatebních šatů Zuhair Murad 2018 převládly průsvitné krajky

Zuhair Murad zahalil svou jarní kolekci 2018 do krajek s velkým vzorem a tenkých průsvitných materiálů.  

Módní dům Zuhair Murad zastupuje tradičního návrháře na červený koberec a luxusní svatební šaty. Jeho róby září na dálku, bývají posázené drahými kameny a svou majitelku dělají nepřehlédnutelnou. Být nepřehlédnutelná je jistě také přáním téměř každé nevěsty. V jarní kolekci 2018 si přijdou na své především mladé ženy, které si přejí pořádnou svatební róbu. Boho a minimalistické modely tu nenajdete. 

Kolekci módní dům otevřel s celokrajkovaným overalem. Právě overal hraje prim mezi moderními vlivy, které do svatební módy proudí. Možná se zdá, že jde pouze o ten trend, který zpestří kolekci a návrháře posune mezi ty, kteří se drží s nejnovějšími trháky, ale podle statistik bývají právě svatební overaly jedním z nejprodávanějších kusů celé kolekce. Pro ty nevěsty, které si žádají více princeznovský look, ale nápad overalu se jim zamlouvá, si mohou přes overal připnout honosnou sukni. 

I přes overal a pár obepnutých průsvitných modelů, luxusní róby v čisté bílé převládly. Na žádné z nich ovšem nescházela krajka s velkým vzorem. Zuhair Murad pro jaro 2018 upustil z korzetových vršků a upřednostnil průsvitný obepnutý materiál až ke krku s dlouhými rukávy pošitými krajkou. Svou volbou tak jistě potěší všechny nevěsty, kterým se nechce do šatů bez rukávů s obavou, že by si během celého svého dne D musely hlídat výstřih šatů.

vogue.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram